Wpis z mikrobloga

Mam Huaweia G7 z KitKatem, na oficjalnej stronie Huaweia pojawił się plik z updatem do 5.1: Huawei G7 (G760-L11) Firmware G7-L11C636B330Android 5.1.1EMUI3.1 i Huawei G7 (G760-L01) Firmware G7-L01C636B320Android 5.1.1EMUI3.1
Da się to jakoś wrzucić na telefon i zaktualizować? Bo w telefonie jak wchodzę w aktualizacje to pokazuje, że telefon jest aktualny.
#android #huawei #telefony #lollipop
  • 12
@elbankiero: Jak najbardziej pozytywne, parę nowych opcji, troszkę inny interfejs aparatu, mi np. snapchat sporo lepiej działa i nie resetuje się tak jak kiedyś. Z polską kompilacją to nie wiem jak będzie, bo ostatnio udowodniłem konsultantowi Huawei Polska, że lolipop został już wydany w innych krajach i jest w pełni po polsku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Huawei też potwierdziło kiedyś, że Lolipop nie będzie aktualizowany poprzez OTA,
@Philosohero: Trochę się boję braku tego żyroskopa bo czasem się przydaje. Jeszcze jedna kwestia - po ręcznej instalacji jak właśnie wygląda update? Bo podejrzewam, że to kwestia czasu aż Huawei poprawi ten błąd z żyro.
@elbankiero: Wszystko zostaje, instalacja troszkę trwa więc najlepiej baterie na 100%, chociaż w G7 nie ma się co martwić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

G760-L01 i G760-L11 to inne telefony, więc jeśli masz teraz w informacjach o telefonie G760-L01 to instaluj to co podesłałem w komentarzu.