Wpis z mikrobloga

Jako, ze PO #nfl to jak co roku wczuwam sie w klimat. Niestety pierwszy raz od 3 lat spedze ten czas poza USA, wiec szukam dobrych filmow o tej tematyce. Wiekszosc obejrzalem, Tytanow po raz nty wczoraj widzialem. Friday Night Lights serial 3 razy widzialem, moze cos ktos zna co by warto bylo zobaczyc?

#filmy
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@melo7: Draft Day ogladalem przedwczoraj, a w sumie pierwszy raz w samolocie, lecac do USA rok temu:P

Ballers, warto? Troche o tym slyszalem, ale jakos wylecialo mi z glowy. Dzieki:)
  • Odpowiedz
@miki4ever: we are marshall, vince niepokonany, ekspres bohater futbolu, gdy stawka jest wysoka, męska gra. Oprocz serialu Friday Light Night jest jeszcze film, który tez warto zobaczyć.
  • Odpowiedz
@miki4ever: wiem jednak o niej nie wspomnialeś więc myślałem że ich nie widzialeś :) Są jeszcze z Tom Cruise i Keanu Reeves ale nie pamiętam ich tytułów. No i wychodzi lub wyszło już concusion.
  • Odpowiedz
  • 0
@pyrcha: Maguiera oglądałem kilka razy, sezon rezerwowych to jeden z moich ulubionych.
Concussion widziałem już dwa razy;)

...ale próbuj, np. o Grze Życia nie wiedziałem.
  • Odpowiedz
@miki4ever: Ok dzięki za informację, dorzucę film do listy.

Jedynie co znalazłem co chyba nie jest klasyką to serial Playmakers. A film z Cruisem to miałem na myśli Wszystkie właściwe posunięcia ale to stary film więc na pewno go widziałeś.
  • Odpowiedz