Wpis z mikrobloga

@Inhibitor: No to jeszcze nie tak źle ;) A pytanie wiem że nie do mnie, ale przed stwierdzeniem zgonu widział dziesiątki jak nie setki śmierci więc wątpię żeby pokwitowanie zgonu swoim podpisem zrobiło na Nim jakieś wrażenie ;)
@Vitru: W sumie nie wiem jak to wszytko wygląda w szpitalach bo byłem tam tylko raz ze złamaniem rzuchwy ;D To zanim się stwierdza zgon (naoglądałem się House'a, który tylko patrzał na pacjenta w łóżku xD) są jakieś etapy przejściowe? :D
@Inhibitor: Jeśli chcesz stwierdzić zgon to jest to dość proste, ale jeśli śmierć mózgową (czyli to co jest potrzebne przy przeszczepie) to jest zupełnie inna para kaloszy i jest to rozległa i bardzo długa procedura, kiedyś ją opisywałem w komentarzu do jakiegoś znaleziska.
@Vitru: Bo skoro już jesteśmy na medycynie... Wiesz może ile jest sposobów na śmierć człowieka? Mam tutaj na myśli sposoby, które nie są zależne od człowieka typu zawał serca, udar mózgu itd.
@Aequitas87: O jak już jesteś to powiedz mi proszę jak sensownie miareczkować morfinę (siarczan WZF) żeby efekt analgetyczny uzyskać, w sensie co ile wlew i jaka dawka?