Wpis z mikrobloga

@arrival88: Ja mam indukcję też Boscha - PIE611F17E. Wybrałem ten model, bo jest dosyć popularny i odpowiadał mi najbardziej sposób sterowania - Direct Select. I też jestem zadowolony, szybko gotuje, jest w miarę cicha.
@Pepov: oczywiście że mamy!
Produkujemy zarówno piekarniki jak i płyty indukcyjne, a za 2 tygodnie wznowimy również sprzedaż okapów (które rozeszły się jak świeże bułeczki) :)
płyta do 1500 chyba będzie taka płyta pół na pół BOSCH PIC645F17E Bo chyba warto dopłacić 200 zł do Boscha (w stosunku do Electrolux)?
Gorzej z piekarnikiem tu już nie mam kompletnie pojęcia budżet max 2 k, ale najlepiej do ~1750. Z tych bajerów typu pomiar temperatury potraw korzysta się w ogóle? Czy można sobie odpuścić takie wodotryski?
@SOLGAZ: Płyta odpada bo okazuje się, że ma być taka pół na pół (w połowie indukcyjna), bo jest jeszcze sporo garnków niedostosowanych. Ale przyznaję oferta jest ok :)
Co do piekarnika jak dla mnie spoko, ale musiałbym jeszcze przekonać przyszłego użytkownika, że polska produkcja nie musi być gorsza ()( ͡° ʖ̯ ͡°)