Wpis z mikrobloga

jest tu jakiś prawnik ? otrzymałem wezwanie sądowe do zapłaty za studia,uważam,że zrobili mnie w c---a bo ani razu nie przysłali mi info,że zalegam z dodatkowymi opłatami.Studia kosztowały 350 za miecha,po roku ją rzuciłem a te chuje po pół roku przysłali rachunek na 1.5 k zaległych opłat bo nie złożyłem wypowiedzenia,nawet jeśli jest to jakiś błąd bo mojej stronie to według mnie celowo czekali nie onormując mnie o narastającym długu,wystarczyłoby,że po pierwszym miesiącu odtrzymałbym wezwanie za jedną rate i wszystko bym wyjaśnił i złożył wypowiedzenie a tak wróciłem z zagranicy i taki prezent na mnie czeka
#prawo #studia
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hamouma: ja bym najpierw podbil do prorektora masz jeszcze az 4dni XDDDD zagadalbym ze chcesz splacic niech oni to wycofaja i na raty niech rozloza. Ale jak mowisz ze te pindy z windykacji takie sa to niewiem czy cos ugrasz. Ja bym pozyczyl hajs i zaplacil te czesne zebym mial to z glowyte 1500zl.
  • Odpowiedz
@japco: kase mam tylko na lokacie a jak ją wycofam to pójdzie się j---ć to co mi rosło na procencie przez 3 lata ;/ ,czyli oni mogą jeszcze wycofać sprawę z sądu ? że byłem za granicą i dopiero teraz wiem o wszystkim ? a kto stoi wyżej , ta suka z windykacji czy prorektor ?
  • Odpowiedz