Wpis z mikrobloga

No i kolejny gimbus mi się trafił, w zasadzie dwóch bo oni przeważnie chodzą stadami a przynajmniej parami bo mniejszy przypal czy kij wie co. Chcą kupić liquidy z promocji. Patrzę na jednego, drugiego: macie jakiś dokument? Okazuje się że tak, przynajmniej jeden z nich wyciąga dowód okazało się że rocznik 97 no dobra przejdzie. Drugi na bank nie był pełnoletni i to w sumie ten co miał interes tak naprawdę, ale pal licho. No to daje im te liquidy. Wyciąga pisiont złoty o kurdelebele wysokie kieszonkowe. Transakcja przebiegła pomyślnie, polecam tego szczura. No i pada pytanie. Co zrobić żeby była większa chmura? Startujecie w hehe cloud chasing competition? No nic, pytam na czym pali, strzelilem że ijust - potwierdził. Wyciąga, no ajdzast na pierwszy rzut oka. Daje mu grzale 0,3 bo chciałem zobaczyć jak się dusi. "wymieni mi Pan grzalke bo ja to się nie znam". No #!$%@? jego mac, dawaj. Już miałem bluzgi na końcu języka. Biorę, patrzę i #!$%@? nie wierzę. To nie był ijust! Mój sprawdzony stereotyp poszedł się hedozyc. Batka inow z górą od volisha, z daleka wyglądał identycznie. Gonić chmury chce a nie wie na czym pali. EH, PANOWIE...

- to co innego można zrobić żeby zwiększyć chmurę?
- kupić lepszy sprzęt
- a taki jak Pan ma to ile kosztuje?
- pincet złoty - palnalem
- o kurdedziękujemy, do widzenia panu

#opowiescizwyspy
  • 8
@Cummykaze: Ty sie śmiejesz, a mi ostatnio liquidy sprzedawal chłopak z rocznika 97. Wiem, bo jak popatrzyl na kod kreskowy to powiedzial, że to jego data urodzenia. I mowi ze już ma 4 efajka i w ogole koneser...