Aktywne Wpisy

Cztero0404 +243
Nie żeby coś drogie wykopki, ale nikt bardziej nie popularyzuje tego wydarzenia od was. Gdybym nie wchodził na wykop i nie widział tego co chwilę to nawet bym nie wiedział, że takie coś istnieje zresztą podobnie ma zapewne całkiem spora ilość ludzi XD #logikarozowychpaskow #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #redpill
źródło: Opera Zrzut ekranu_2025-04-17_060140_wykop.pl
Pobierz
xzcxhk +167
Po tym kolejnym tygodniu światowej zawieruchy cieszę się, że jednak ta nasza stara, gruba, powolna UE, chociaż doskonała nie jest, to ewidentnie pomyśli, zanim podejmie decyzję. Kilka(naście) demokratycznych bezpieczników to dużo i drażni na codzień, ale przynajmniej mamy gwarancję, że do władzy nie dostanie się taka ruda małpa. Bo właśnie byśmy wstawali do newsa, że od teraz płacimy 2137% stawki celnej z USA, w ramach 69 odpowiedzi na kontr-cła. Chociaż może nie,





Wołamy wszystkich zainteresowanych udziałem w spotkaniu #wykopparty10 które odbędzie się 23 stycznia w Poznaniu. Przygotowaliśmy dla Was stronę z informacjami, mapką i zapisami. Wszystkich, którzy planują pojawić się na imprezie, zachęcamy do wcześniejszego zapisania się na listę. Miłego dnia, Wykopowicze! :-)
Link: http://www.wykop.pl/wykop-party-2016/
#wykop #wykopparty #poznanskiewykopparty #piwowpoznaniu #wykopblog
źródło: comment_3AAuOL8kVe2CDMeVykdMIRpttcBfIStP.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez moderatora
Komentarz usunięty przez autora
NARESZCIE
źródło: comment_a2Agjr84xIbzpgWveg8f0E4v0PP2EZQK.jpg
PobierzTo odpadam ( ͡° ʖ̯ ͡°)
aha
@RPG-7: @jakosdajerade: No niestety, osoby niepełnoletnie możemy zabrać jedynie do Mcdonaldsa na party-junior ( ͡° ͜ʖ ͡°)