Wpis z mikrobloga

@Amishia: przepraszam - mysle, ze kazdy srednio rozgarniety palacz o tym wie - zawsze staram sie brac poprawke na wiatr i osoby dookola mnie, ale nie zawsze mozna cos z tym zrobic ;(
  • Odpowiedz
via Android
  • 11
@hewbintotkon: Łatwo Ci mówić. Chodzę szybko, ale nie jestem wysoka, więc jak idzie przede mną koleś 2m to ciężko mi go wyprzedzić nie biegnąc. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Namenick: trzeba, bo nie życzę sobie wąchać smrodu tytoniowego dymu jak ktoś idzie przede mną i tym gównem bucha. Co trzeba mieć we łbie, żeby uważać palenie za mniej szkodliwe dla społeczeństwa o_O
  • Odpowiedz
@Arveit: To albo go wyprzedź albo idź wolniej. Palenie nie wpływa na psychikę w takim stopniu jak picie - jest mniej szkodliwe.
A jak przeszkadza Ci palenie w zakładach pracy to udaj się do szefa albo zmień pracę.
  • Odpowiedz
@Namenick: no idąc tym tokiem rozumowania, jeśłi ktoś nie chce widzieć, jak piję piwo na ulicy, to powinien mnie obejsć szerokim łukiem lub zwolnić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Arveit: Zrozum że to zupełnie dwa inne typy używek, szkoda mi czasu na rozmowę z kimś kto nawet nie wie jakich jest poglądów a wyzywa innych od lewaków, co ciekawe patrząc na ilość plusów jeszcze dostajesz poklask obrażając lewaków będąc nim, gratuluję Wam, elito narodu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
dostajesz poklask obrażając lewaków będąc nim


@Namenick: jeśli wchodzisz między wrony, musisz krakać jak i one ( ͡º ͜ʖ͡º)
To znamienne biorąc pod uwagę, że właśnie do tego chcesz mnie przekonać - że mam się dostosować do śmierdzących palaczy xD

Zrozum że to zupełnie dwa inne typy używek,

No, jak palisz, to trujesz tym syfiastym dymem całe otoczenie, ludzie muszą wdychać twoje cuchnące wyziewy. A jak
  • Odpowiedz