Wpis z mikrobloga

@Amishia: przepraszam - mysle, ze kazdy srednio rozgarniety palacz o tym wie - zawsze staram sie brac poprawke na wiatr i osoby dookola mnie, ale nie zawsze mozna cos z tym zrobic ;(
  • Odpowiedz
via Android
  • 11
@hewbintotkon: Łatwo Ci mówić. Chodzę szybko, ale nie jestem wysoka, więc jak idzie przede mną koleś 2m to ciężko mi go wyprzedzić nie biegnąc. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Namenick: trzeba, bo nie życzę sobie wąchać smrodu tytoniowego dymu jak ktoś idzie przede mną i tym gównem bucha. Co trzeba mieć we łbie, żeby uważać palenie za mniej szkodliwe dla społeczeństwa o_O
  • Odpowiedz
@Arveit: To albo go wyprzedź albo idź wolniej. Palenie nie wpływa na psychikę w takim stopniu jak picie - jest mniej szkodliwe.
A jak przeszkadza Ci palenie w zakładach pracy to udaj się do szefa albo zmień pracę.
  • Odpowiedz
@Namenick: no idąc tym tokiem rozumowania, jeśłi ktoś nie chce widzieć, jak piję piwo na ulicy, to powinien mnie obejsć szerokim łukiem lub zwolnić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Arveit: Zrozum że to zupełnie dwa inne typy używek, szkoda mi czasu na rozmowę z kimś kto nawet nie wie jakich jest poglądów a wyzywa innych od lewaków, co ciekawe patrząc na ilość plusów jeszcze dostajesz poklask obrażając lewaków będąc nim, gratuluję Wam, elito narodu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
dostajesz poklask obrażając lewaków będąc nim


@Namenick: jeśli wchodzisz między wrony, musisz krakać jak i one ( ͡º ͜ʖ͡º)
To znamienne biorąc pod uwagę, że właśnie do tego chcesz mnie przekonać - że mam się dostosować do śmierdzących palaczy xD

Zrozum
  • Odpowiedz