Wpis z mikrobloga

Mirki nie wytrzymam, coraz większe problemy ze snem. Śpię co jakieś 48h, ale za to jak już śpię to 12 godzin. Po około 30 h niespania czuję się jak zużyty trep, nie wiem co się dzieje ostatnio
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@February: Nie wszystkie tabletki są od razu złe. Polecam kupić sobie melatoninę i przez jakiś czas stosować regularnie, parę godzin przed planowanym zaśnięciem. Tego uzywa się normalnie min. jak się zmienia strefę czasową, jest dostępne bez recepty, niegroźne (melatoninę sam organizm produkuje) i pomoże ci wyregulować rytm dobowy. Szybciej i skuteczniej niz jakiś szamanizm.
  • Odpowiedz
Miałeś problemy ze snem? Używałeś? Ja tak i tak. Melatoina daje wielki c--j. Owszem, odolo 20/21 chce sie bardziej spać, i to tyle. Nazywając ziołolecznictwo szamanizmem już pokazujesz swoją wielką wiedze @mehen: > Szybciej i skuteczniej niz jakiś szamanizm.
  • Odpowiedz
Miałeś problemy ze snem? Używałeś?

@Jasniepanalbert: Tak i tak. Działa, tylko trzeba zachować regularność. Dawka też ma znaczenie. Kojarzę, że są w sprzedaży tabletki po 3mg i po 5mg. Jedne i drugie sa dobre, ale 3mg czasem nie wystarczało, wzięło się dwie i też nic złego mi nie było. 2-3h później grzecznie w kimę. Nie nazywam ironicznie szamanizmem samego stosowania ziółek, tylko fakt, że chcesz tym ZASTĄPIĆ, a nie UZUPEŁNIĆ normalne leki, które z jakiegoś powodu uważasz za "nieprawilne". Nie wiem, z jakiego powodu @February miałby się męczyć z zasypianiem przez tydzień, może akurat stosowanie melatoniny pomoże mu bardziej niż tobie.

Melatoina daje wielki c--j. Owszem, odolo 20/21 chce sie bardziej spać, i to tyle.

@Jasniepanalbert: Przecież właśnie o to chodzi żeby sie zachciało spać? I żeby w takim przypadku iśc do łóżka, a nie siedzieć dalej? Zresztą, przy odpowiedniej dawce (ok. 6mg) ciężko jest wogóle utrzymać pion, chyba, że jest
  • Odpowiedz