Wpis z mikrobloga

@konstantynopolitaczykowianeczka: Koleś zaczął używać notorycznie określenia "cebulaki" jakieś 5 lat po tym jak było modne. Ukradł lennyego - sztandarową emotkę wypoku, samemu nazywając wykop jednym z najgorszych miejsc w polskim internecie. W odróżnieniu od Testo gość na serio lubi szkalować wartości narodu z którego się wywodzi (taka typowa #neuropa), może nie w sposób tak wyrazisty, ale jednak (nie mówiąc o wychwalaniu kosmopolityzmu). Pamiętam też, że miał ogromny ból dupska, gdy
@Pertaseth: ja czuje, az za bardzo. tak, tak, wiem -- albo ironia jest zbyt wysublimowana dla mnie, albo nie jestem jej adresatem.

@MajkiGee: czaje. coz, prawde mowiac, nie mam wiekszego problemu z opisanymi rzeczami. tiesto to klejnot nilu, genusz i uwazam, ze samo czerpanie madrosci z jego ust dobrze o kims swiadczy. powiedzmy, ze spodziewalem sie czegos gorszego. gosc nie budzi mojej sympati, ale nie kazdy musi.

dziekuje za czas
@miedzychodzky: Płakał to Stankiewicz, jeśli myślimy o tym samym filmie.
Co do Gonciarza samego- oglądam jego twórczość regularnie, przy czym nie jest to na zasadzie, że nasiąkam jak mech w porze deszczowej. Nie zawsze można się z nim zgodzić, bo czasem lewacką propagandę zakamufluje (stop mowie nienawiści), ale ludzie, kije z dupy. To program rozrywkowy, a każdego bawi co innego. Raka można dostać również od czytania wypoku, a nadal tu każdy