Wpis z mikrobloga

@mfek00: HEHEHE NIE MAM POMYSŁU NA FILMIK TO PODPIEPRZĘ KOLEJNEGO MEMA HEHE O JUŻ TESTO I CEBULAKI NIEŚMIESZNE? TO SOBIE PRZEROBIĘ STONOGĘ HEHEHE BĘDĄ GIMBY PLUSOWAĆ JAK #!$%@? BO DOPIERO Z WYPOKU NA KWEJKA STONOGA DOTARŁ, BĘDZIE HAJS NA SUSHI JUTRO IKSDE

Prawilnie przypominam:
M.....e - @mfek00: HEHEHE NIE MAM POMYSŁU NA FILMIK TO PODPIEPRZĘ KOLEJNEGO MEMA HEHE...
  • Odpowiedz
@mfek00: szkoda, że zabrakło "wyłącz ten telefon bo ci go wyłącze na amen" i jeszcze na końcu pokazując tą dziewczynę mógł powiedzieć "co #!$%@? chciałaś coś powiedzieć nie? no to #!$%@?" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mfek00: Jak zapamiętam beczkę: moja książka, daj suba, wyłącz adbloka, wiem lepiej i teraz doszło "jesteście #!$%@? warci". No cóż z polskiego jutuba tylko Mieczyńskiego trawie G.F Darwin lubię i oczywiście wg mnie kanał który KAŻDY powinien oglądać na bierząco MaxTV.
  • Odpowiedz
Chya jestem juz stary nie mam pojęcia co to za typ, ani o co mu chodzi. Nie subskrybuję żadnego kanału nie wiem kto robi i po jaki #!$%@?. Jakieś #!$%@? gwiazdy yt, gracze, jakieś typki #!$%@?ące od rzeczy i sie disujący? O #!$%@? tu chodzi?
  • Odpowiedz
@konstantynopolitaczykowianeczka: Koleś zaczął używać notorycznie określenia "cebulaki" jakieś 5 lat po tym jak było modne. Ukradł lennyego - sztandarową emotkę wypoku, samemu nazywając wykop jednym z najgorszych miejsc w polskim internecie. W odróżnieniu od Testo gość na serio lubi szkalować wartości narodu z którego się wywodzi (taka typowa #neuropa), może nie w sposób tak wyrazisty, ale jednak (nie mówiąc o wychwalaniu kosmopolityzmu). Pamiętam też, że miał ogromny ból dupska, gdy
  • Odpowiedz