Wpis z mikrobloga

Dzięki wszystkim za przybycie - chyba najlepsze spotkanie do tej pory.
Pytanie czy to zasługa lokalu i wielu trunków do wyboru czy jednak cudowna ekipa i masa różowych ()

Tym razem miałem okazję poznać i spotkać ponownie:
@sylwke3100 @FlyOnTheWall @R039 @AsiaNaprawia @Jormungand
@NieNajgorzej @wielka_glowwa @Stopa_Stefana @DzikiSzpak @Master_Xabies
@Silvara @Pasztetowa @MasterSoundBlaster @pawel_niki @Talar_
@Rzuku @Kammil @inercja @lizard_king @izka715
@janek_kos @cheft @kavillock @kukukulfon (to ostatnie u na liście jak a wygląda):D
@uczalka (mam nadzieje, że się podobało chociaż trochę)

+ Co do kolejnego spotkania to padła propozycja mniejszego spotkania (dobry żart nie :D) w mieście #gliwice połączonego z planszówkami.
Dobry Zbeer na pewno nas ugości a potem można do salonu wbijać. Termin do ustalenia ale coś na początku może lutego.:)

++ Impreza w Katowicach na następny raz propnuje koniec lutego tzn 27 w sobotę - co wy na to?
Będzie po sesji, będzie przed IEM tylko nie wiem jak z koncertami w Katowicach(póki co nic nie widać ciekawego).
Jak będzie pasować to zostaje tylko wybrać lokal czy Cyber czy jak to mamy w tradycji kolejny lokal.

+++ A na koniec polecam się dopisać do listy bo z niej będę teraz wołać i nią spamować - http://mirkolisty.pvu.pl/list/fYv0EKgJBsrguuos

++++ Jakby ktoś szukał koszulki to tutaj
+++++ A gdyby kogoś interesował wyjazd 22-24 do Poznania na 10 Wykop Party to info tutaj

Koniec na dziś spamu w tagu #katowicewykopparty :)
  • 76
  • Odpowiedz
@gorush: Pewnie, że się podobało, chociaż z racji spóźnienia musiałam najpierw wlać w siebie trochę rumu, żeby dobić do Waszego poziomu. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co do knajp w Katowicach, to mogę zgłosić parę propozycji:
- jeśli chcecie gry, to z grami znam tylko Rudego Goblina, ale tam jest chyba trochę drożej niż w Cybermachinie. Jedzenie też jest, ale nie jest tanie.
- jeśli chcecie bardzo szeroki
  • Odpowiedz
@gorush: Wszystkich przepraszam za swoją nieobecność ( ͡° ʖ̯ ͡°) Wróciłem z roboty o 14 i jak się po obiedzie pierdykłem to obudziłem się dopiero po 20... Za karę na następne spotkanie przynoszę swoje #karnepiwo!

Co do pubu z grami to w Zabrzu otworzył się super klimatyczny pub - https://web.facebook.com/Pubsmoczeoko
Można sobie przeglądnąć - ok 100 gier i jakiś tam wybór piwek też jest :)

Pozdrawiam
  • Odpowiedz
@uczalka: białą już znamy i absurdalną też - w namasce się miejsce znajdzie z tego co widzialem tylko trzeba sie dowiedziec czy w tym dniu maja wolne
a co do rudego goblina to pytanie czy sie zmiescimy w 30 osob :P
@Peter_Mountain: kary nie będzie :) no poza tym, że następnym razem możesz się pojawić:P
  • Odpowiedz
@gorush: Z tego, co kojarzę, to nawet po północy poszedłeś razem ze wszystkimi. Chyba, że przed północą wyszedłeś i tak długo czekałeś, aż reszta wyjdzie :p

Ja bym w sumie jeszcze tylko chciał wiedzieć kto grał z nami w Prawo Dżungli poza @izka715 i @R039. No i kto zostawił dowód ;)
  • Odpowiedz
@uczalka @gorush Rudego już podobno zamknęli :(
@cheft: Tylko różowe pamiętasz, he he he ( ) @kukukulfon i @Kammil jeszcze z nami grali na pewno
Chciałabym jeszcze podziękować za organizację i przybycie wszystkim - świetnie spędzony wieczór! :)
Szczególne gratulacje za koszulkę z kotem - w jaki sposób barwiony splot nici jest w stanie wyrazić tyle emocji? ((oo))
  • Odpowiedz