Wpis z mikrobloga

@astral55:
@ashardin: trenuje 6 razy w tygodniu po 3h wiec dla mnie to za malo. mam 182cm wzrostu i waze 90kg, moze dam rade na 1500kcal ale z tabsami na odchudanie(efedryna,kofeina) i do tego odzywki zeby mi sie dobrze trenowalo ale wolalbym dobra diete
@SupreminTHC: miałem ten sam problem, nie mogłem po swojemu i poszedłem do dietetyka. O dziwo dieta zupełnie inna niż ja się starałem utrzymywać ale działa - 1 miesiąc 4kg mniej. Ja starałem się wyrzucić węgle, jeść więcej białka a dietetyk wręcz przeciwnie. Każdy posiłek jest zbilansowany tzn jest w nim białko, węgle i tłuszcze chyba że np na obiad mam makaron to wtedy na kolacje jem sałatkę (bez ww). Jak chcesz
@astral55: oczywiście, ale głównie z mięśni a tłuszcz jak był tak będzie - #!$%@?łeś organizm w diabły - musisz nabrać więcej mięśni

zasada jest prosta, im więcej mięśni tym więcej energii zużywasz nic nie robią - warto o tym pamiętać

p.s. przy sporej nadwadze chudniesz od byle czego - a potem zaczyna się ściana bo nawet i 4h cardio nie pomaga
@murarz13: No to jedziemy:
Śniadania:
pieczywo żytnie + {pierś z indyka,schab pieczony,jajka} + warzywa
płatki owsiane + twaróg + owoce
2 Śniadania:
w większości to samo co pierwsze śniadanie
3 posiłek:
sałatka + indyk/kurczak + czasami trochę pieczywa
zupy kremy (miksowane warzywa) + kawałek mięcha
ryż + warzywa + owoc (bez mięsa)
Obiad:
Ziemniaki/kasza/ryż/makaron + pierś z kurczaka/udka kurze/wołowina(mielona)/schab(pieczony),ryby + satałty/warzywa (brokuł, cukinia, marchewka,kalafior itd)
Kolacja:
pieczywo + twaróg/indyk/schab + warzywa