Wpis z mikrobloga

Przypominam że nowi użytkownicy pejoratywnie zwani zielonkami mają domyślnie zablokowany tag "polityka". Żeby go odblokować trzeba w ogóle o tym wiedzieć ergo udzielać się w tematach politycznych na wykopie.

Jeżeli w znaleziskach politycznych widzicie robiącą syf zielonkę która jest na wykopie od kilku dni lub wręcz godzin i spamuje w tagu, śmiało zgłaszajcie, na 90% to multi zbanowanego trolla.

#protip
#neuropa
#bekazprawakow
  • 13
@lerner: Na dzisiejszy dzień żołdaki szefernakera zostali dobrze zmobilizowani, widać koordynacje działań w wrzucaniu zmanipulowanych "śmiesznych obrazków" z marszu kod. Np. zielonka "Mikkas" (celowo nie wołam) konto od 5 godzin a akcji ponad 80. Plusowane wpisy to głównie posty żołdaków szefernakera z obrazkami dotyczącymi marszu kod. Wykopanych znalezisk ponad 50.
@tetradon777: @jacekKobr:
dodam:
nie wygra się bo administracja nic z tym nie robi. odlotowy wzbogacacz trollowy jest już w TOP 5 rankingu a jedyne co robi to wrzuca kłamliwe memy od Pawełka. Kolejny troll castaneis ma już bordo mimo że jest tu od niecałych trzech miesięcy.
Reszta spada w rankingu tylko dlatego że łapie bany za wyzywanie użytkowników i manipulacje.

dlatego nie publikowałem nowych #listalernera, jeżeli administracja ma to
jeżeli administracja ma to gdzieś to ja też.


@lerner: Już dawno doszedłem do takich wniosków, kiedyś podrzucałem im listy po 20-30 kont i po jakimś czasie wszystkie były banowane hurtem, ale jak im się tego nie podstawi pod sam nos to niczego z tym nie zrobią.
Urządzanie polowań na spamerskie gównokonta nie ma sensu, mam wiele ciekawszych rzeczy do roboty. Uwalisz jedno to na jego miejsce powstaną trzy kolejne.
ale jak im się tego nie podstawi pod sam nos to niczego z tym nie zrobią.


@Songbird:
tak dokładnie jest. Wrzucaj memy z oszczerstwami, wyzywaj ludzi od lewackich mend, publicznie pomawiaj przeciwników politycznych (Petru), nic się nie stanie a zgłoszenia będą odrzucane.
Wrzuć fotkę elfika to polecisz szybciej niż powiesz wykop.pl na głos.

Uwalisz jedno to na jego miejsce powstaną trzy kolejne.

dodatkowo jeszcze zaczną na ciebie polować, minusować twoje komentarze.
@lerner: Jesteś pewien? Ja nie mialam zablokowanego tego tagu.

A z pisowskimi/putinowskimi trollami uważam że jednak trzeba walczyć, acz mam wrażenie, że administracja im sprzyja. Miałam ostrzeżenie za nazwanie A. Dudy "dupkiem", a moje zgłoszenie skrajnie rasistowskiego komentarza zostało odrzucone.
@lerner: No to ja miałem z tym tagiem jeszcze ciekawiej. Przez długi czas nie miałem pojęcia, że mam go na czarnej liście. Później, gdy się zorientowałem, to wchodziłem tam czasem, ale tylko gdy chciałem i robiłem to ręcznie, tzn. wpisywałem URL tagu, nigdy go nie odblokowywałem. No i pewnego dnia stwierdziłem, że od jakiegoś czasu nie mam tego tagu na czarnej, ale ja go nigdy stamtąd nie usuwałem.

Teoria spiskowa: ja