Wpis z mikrobloga

@BielyVlk: Jeronimo zareagowało ostro w stosunku do producenta. Producent natychmiast zwrócił się do mnie o prośbę dostarczenia robaka, lecz już go służby komunalne wywiozły na wysypisko warszawskie więc przepadło.bardzo stresująca sytuacja po ich stronie lecz kontakt się urwał...
  • Odpowiedz
@OddieTG: zwykły mącznik, jak dla mnie równie dobrze to może być zarzutka, bo wiele osób je hoduje na karmówkę i po prostu ma w domu.
Jeśli dwie ostatnie literki to skrót od mojego miasta to i tak dokładnie sprawdzę puszkę, która mi stoi w szafce ( )
  • Odpowiedz
@OddieTG: Dlatego zawsze tak się sram pijąc/jedząc coś z nieprzezroczystego pojemnika, że ja #!$%@?. Gdybym poczuł, że takie coś wszamałem to wyrzygałbym jelita lub wypił 2litry spirytusu, żeby wszystko odkazić.
  • Odpowiedz
@hatterka: nie nie, dwie ostatnie litery mojego nicku to inicjały ( ͡º ͜ʖ͡º) puszeczka jest ze śląska (SWD).
Ponadto, dostałem wiadomość zwrotną od Biedronki - będą się ze mną kontaktować telefonicznie - dowiem się czegoś więcej to zawołam wszystkich chętnych ;)
  • Odpowiedz