Wpis z mikrobloga

#motocykle #pomocywykopki #motoryzacja #zaco #kiciochpyta

tl;dr - jeśli nie chce Ci się tego czytać to nie potrzebuje Twojej pomocy :)

Mikroby na dwóch kółkach(troche tutaj osób jest) Od jakiegoś czasu szukam motocykla dla siebie, w sumie jako pierwszego,bo mało wcześniej jeździłem- Byłem dzisiaj oglądać dwa motocykle, najpierw był to Bandit z 2000 roku, nie powiem, wygląda jeszcze ładniej niż na zdjęciach - istne cudo - nie ma się do czego przyczepić - minimalne ryski na baku i zadupku, i mała wywrotka na silniku, widać jakąś historie.. Lusterka zmienione.. 3 lata u tego właściciela - mechanika - wiec raczej wymieniane co trzeba na czas - Przebieg 40tys - na liczniku tego nie widać bo coś się dzieje że nie widać połowy z każdej cyferki - niby tak co zimę ma, i to przechodzi (ile w tym prawdy?)

http://tablica.pl/oferta/suzuki-bandit-600-CID5-ID2IxRR.html#24554f5a70;r:;s:

I w sumie już byłem na niego nakręcony, i chciałem nim wracać :D Ale kumpel wylał na mnie kubeł wody i pojechaliśmy obejrzeć sv 650 z 2001 roku. Lekka wgniotła na baku,jakieś podświetlenia na niebiesko.. przebieg 19tys km, z czego w 2008 kiedy został sprowadzony miał 11tys (udokumentowane), właściciel starszy, syn prawie dorosły ;) Ale nie jeździł tym. Motorek fajny, chociaż powiem że pierwszy raz go odpalił przy nas! Wiec trochę kaszlał przez jakiś moment, zasmucił mnie fakt że strasznie się grzeje vka.. dosłownie jak z pieca.. ktoś miał do czynienia? Link do aukcji

http://tablica.pl/oferta/suzuki-sv-650-n-CID5-IDT9z3.html#a05dc11276;r:;s:

60/40 jestem za banditem,ale kumpel nakręca na sv, mniejszy sprzęt, mniejsze spalanie, ciągnie od dołu.. Ale od zawsze byłem za banditem,bo ciężko teraz o dobry egzemplarz a ten jest zadbany i śliczny.

@DeXteR25: ;>
  • 69
@Rubens: ;) to miłej jazdy, uważaj na samochody, podmuchy ciężarówek, ludzi, piasku, szyn, hamowania na zakrętach, kolein, policji, straży miejskiej, mokrą nawierzchnię :)
@DeXteR25: A nic nie chciał zejść z ceny,50zł urwane tylko ;) Do tego na sam koniec zabrał siatkę na kask i ściereczki co miał pod siedzeniem :)

@matiusmm: Postaram się, ale czy akurat w tej kolejności ;) ? Wiele osób mi to mówi, najpierw przerejestrowanie, i jade kupić porządny kask i strój.
@Rubens: kupilem kurtke alpinestars za 700 ale byla tego warta. Tekstylna. Buty Forma arrow za 499 kask LS2 głośny jak diabli i wymienię go Bankowo. Rękawice skórzane za 150 chyba. Fajne, wygodne z ochraniaczami. Spodni mi brakuje. Kupie w przyszłym tyg.
@Rubens: zgadza się. Moim zdaniem kurtka najważniejsza dobra. Oczywiście reszta też i to bardzo ale kurka porządna to podstawa. Marze o kombinezonie ale to mega kasa.
@Rubens: :) za 1500 kupisz dobry sprzęt jakiegoś HJC do 600 zł i coś tekstylnego a może nawet zostanie na jakieś letnie ochraniacze :)

gratulacje zakupu i pozdrawiam :)

przyczepności i lewa w gore