Wpis z mikrobloga

@oleks: Petru wpuścił jeszcze większe bydło do sejmu. Nie mają nawet pojęcia na czym polega ich praca, zadanie jakie dostali to potakiwanie prezesowi i wciskanie przycisków. W sejmie powinno być 2 razy mniej posłów
c.....n - @oleks: Petru wpuścił jeszcze większe bydło do sejmu. Nie mają nawet pojęci...
  • Odpowiedz
@oleks: no dobra, ale co tu jest takiego śmiesznego, partia od roku działa w ogóle, od 3 miesięcy w parlamencie, mają srać tymi ustawami, czy jak?
  • Odpowiedz
@oleks: poza tym http://wiadomosci.onet.pl/kraj/trzy-projekty-ustaw-nowoczesnej/71e3pm
poczekajmy, zobaczymy, ale nie PiS nie może czekać, jak im w sondażach leci..

Będzie im lecieć jeszcze dalej i nie jest to zupełnie zasługa nowoczesnej, ale to, co robią komuszki z PiS, to nawet PSL nie próbował takiego nepotyzmu i TKM-u wprowadzać i to na taką skalę. Polacy może nie popisali się inteligencją, a przede wszystkim pamięcią, wybierając PiS, ale szybko im ta pamięć została przywrócona.
  • Odpowiedz
@oleks: Ja #!$%@?ę, znowu dałem się nabrać. Obejrzałem pięciominutowy filmik, który spokojnie dało się ścisnąć do pół minuty, tyle w tym #!$%@? treści.

Dziennikarz: Narzekacie na ustwy PiSu, a jako rzekomy lider opozycji sami nie złożyliście żadnego projektu

Bo my piszemy je na spokojnie, nie jak PiS na kolanie, ale nie pytajcie mnie o jakieś konkrety z naszych projektów, wszystkiego się dowiecie w swoim czasie.


A tu pierdooooolą i pierdoooolą.
  • Odpowiedz