Wpis z mikrobloga

a robi o wiele wiecej


@ruszka: nie ilość się liczy a jakość, Kukiz robi więcej, przegłosowuje szkodliwe ustawy, no spoko

Ta partia to platforma 2.0


@ruszka: bo? bo ma podobny program, co PO 8 lat temu?

Ale rzecznik nie musi się znać ,ale przynajmniej powinna podstawowe rzeczy z programu wiedzieć


@zakmacher: to ma się znać, czy ma wiedzieć

Przytaczasz film propagandowy Kurskiego, który jest majstersztykiem propagandy, sam Kurski przyznał,
@zakmacher: jasne, każdy program podatku liniowego będzie PO-wski, bo to Balcerowicz wymyślił podatek liniowy czy uproszczenie stawek podatkowych.

Oczywiście wszystkim steruje Balcerowicz. Jasne, to jedyny ekonomista w Polsce, który serwuje biednym socjalnym Polakom neoliberalizm. Ciekawe, co na temat obniżek podatków mówi Centrum Adama Smitha, inspirator ideowy Korwina i Kukiza. Zapewne coś odwrotnego.
@ruszka: mówimy o ustawach ważnych dla Polski, teraz nagle ustawa o MJ jest poważna, a za Palikota była żenada i gimba. Poza tym ustawa ta jest niczym nowym, pojawiała się wielokrotnie i wielokrotnie się jeszcze będzie pojawiać, bo beton PiS, tak samo jak PO jest "przeciwny narkotykom".

Częściowa czystka dziennikarzy pseudo-obiektywnych na dziennikarzy wprost nieobiektywnych, dobra zmiana. Brawo.
@ruszka: Przecież wszystko robi PiS, Kukiz tylko głosuje. W tym czasie nowoczesna przecież nie przesiaduje w barze, tylko krytykują, głosują, składają wnioski, pracują w komisjach. Nowoczesna jest główną partią opozycyjną i jeśli chodzi o patrzenie rządowi na ręce, to przodują przed PO, Kukiz to taka trochę pseudokoalicja PiS-u.

Śmiejemy się z nowoczesnej, że nie złożyła jeszcze żadnego projektu ustawy, chwalimy Liroya, że złożył. Tylko że, hmmm, Liroy też dopiero zapowiedział projekt...
@Trzyszcz: Wait, ale czy ja mówię że podoba mi się działanie PiSu? Podoba mi się podejście redaktora który jest znudzony atakami PO i Nowoczesnej na PiS.
Wszystkie te działania kojarzę, bo bliżej niż do PO czy PiSu jest mi do RN i środowisk narodowych w których chętnie komentuje się działania każdego nowego rządu.
"Zamach" na TK i Media Publiczne też mnie trochę bawi. Przecież każdy wie że TVP i Trybunał to
@oleks: Nie ogarniam o co jest ten ból dupy. Programy to piszą programiści a nie parlamentarzyści. Przestańcie już tak wjeżdżać na Nowoczesną. Marzną biedaki w Warszawie wraz z innymi osobami pracującymi na kasie w tesco (Sikorski, Wojewódzki, Lis, Giertych etc) i walczą o waszą wolność słowa. Nie rozumiecie że bez Petru to Wy byście nie mogli na nocnym siedzieć. Nawet nie wiecie ile mu zawdzięczacie.
Kliknąłem na "odpowiedz" ostatniego komentującego i zapomniałem skasować nick.

W tych narodowych środowiskach to jesteście jeszcze większymi lemingami.

A TK skoro był taką dziwką to 1)jakoś potrafił podejmować dobre działania, które nie były na rękę rządzącym 2)rządzący dotychczas nie potrzebowali go paraliżować


@Trzyszcz: Jakie ? i z jakim opóxnieniem ? :-)
Jak przykro jak ktos nie ma nic ciekawego do powiedzenia tylko wytykanie kto co zle zrobil. Ta wypowiedz to dno. Mialam wrazenie ze prowadzacy wyjdzie ze studia.