Wpis z mikrobloga

@potocko: ja właśnie korzystałem z firmy, udało im się uzyskać odszkodowanie w formie vauchera zniżkowego na następne loty, generalnie lipa bo miałem nadzieję na pieniądze...+ taki, że vaucherem nie musiałem się dzielić z tą firmą ...
  • Odpowiedz
@potocko: Wracaliśmy z Kolumbii do Berlina liniami United Airlines, przesiadka w NYC. W NYC była taka sytuacja, że nasz samolot był już podstawiony pod bramkę, ale nagle został przemianowany na kurs do chyba... Orlando, bo tamten nawalił i nie przyleciał na czas do NYC. Firma, z której korzystaliśmy do odzyskania odszkodowania stwierdziła, że linie są spoza EU i dochodzenie sądowe jest trudne, postanowili załatwić sprawę korespondencyjnie i udało się zdobyć
  • Odpowiedz
@potocko: na lotniskach możesz złapać ulotkę germanwings, tam jest mail gdzie należy napisać reklamację, jak ładnie uzasadnisz to po ok. miesiącu dostajesz maila zwrotnego, że blabla przepraszają i proszą o podanie numeru konta :) bez problemu można to zrobić samemu
  • Odpowiedz
@potocko: ja aplikowałem. Żadnego formularza nawet nie wypełniłem.
Linie: SAS. Wysłałem maila z formularza (no to ten wypełniłem) reklamacyjnego na stronie linii podając detale lotu. W treści wiadomości dałem do zrozumienia, że wiem że mi się to należy i zakończyłem "liczę, że załatwimy to szybko i nie będę musiał angażować prawnika" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz