Wpis z mikrobloga

Tak sobie myślę, #!$%@? gdyby Harry Potter kupił sobie klamkę, normalnego mugolskiego Glocka 9mm to by miał ogromną przewagę.

Wyobrażacie to sobie? Potter dobądź różdżki i stań do walki, myślisz że zdołasz mnie skrzywdzić tym mugolskim...
BAM
i gościa nie ma.

Nie spotkałem się jeszcze z przeciw-zaklęciami dotyczącymi broni palnej, a nawet jeśli to nie urodził się jeszcze taki co byłby szybszy od kuli. Niby wielki wybraniec ale pomysłami to on nie grzeszył. Co o tym sądzicie?
#harrypotter #logika #pasta
Czafincz - Tak sobie myślę, #!$%@? gdyby Harry Potter kupił sobie klamkę, normalnego ...

źródło: comment_PNE0q3CT1YCN2jDiQfChUUd63rpQ0viP.gif

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pistolet nie działał w świecie czarodziejów


@twardy_ryz:I tutaj się mega mylisz. Świat Arcanum pokazuje "równowagę" maszyn i magyi. Broń palna działa skutecznie przeciwko magom i innym postaciom magicznym, lecz zwykłe czary nie działają nie są skuteczne na zwykłego kransnoluda czy gnoma posiadającego mechaniczne przedmioty.
  • Odpowiedz
@Czafincz: A ja mam inny pomysł. Biały fosfor.
Puszczasz z moździerza kilka ładunków z tym #!$%@? i czarodzieje trafiają dosłownie do piekła.
Jakby się uprzeć, to można te bombki wzmocnić czarami, aby dały radę palić materiał z jakiego robione są różdżki oraz przeciwdziałać zaklęciom je chroniącym.

W tym momencie zajmujemy wrogich czarodziei walką konwencjonalną i magiczną, puszczamy magiczny biały fosfor i po chwili wróg ma zjarane różdżki -> nie może
  • Odpowiedz
@Czafincz: Sam się dziwiłem czemu w czasie Bitwy o Hogwart nie używano myśliwców i śmigłowców. Przecież premier WB już wiedział, więc można było zrobić solidną mugloską rozpierduchę
  • Odpowiedz
@geuze: @Mave: A mnie się to podoba. Lepiej by było jakby był kolejnym superbohaterem co wszystkich małym palcem rozwala, nie potrzebuje nikogo do pomocy? Dla mnie właśnie bardziej "wiarygodne" jest jak był przeciętny, ale dzięki przyjaciołom, miłości i fartowi mu się udało.
  • Odpowiedz