Wpis z mikrobloga

Czy @Moderacja jest upośledzona?
Usuwają jeden post od @chytrababa który wrzuca reflinki i jest czyimś multi, więc idąc za ciosem zgłaszam resztę, i nagle się gościowi odwidziało i to już nie jest reklama.
#cebuladeals uważajcie w jakie linki klikacie, bo janusze chcą dorobić na naszym januszowaniu
#moderacja
C.....a - Czy @Moderacja jest upośledzona?
Usuwają jeden post od @chytrababa który w...

źródło: comment_gAU6sy3Fe79rpHIBlELAZoTTJ7JYyqoN.jpg

Pobierz
  • 15
@Czerwona_Rzodkiewka: Miałem podobną sytuację - mój post został usunięty(nie wiem czemu - nie dostałem powiadomienia), a inny, innego autora, z tym samym przekazem sobie został. Udostępniłem refa, fakt - ale dałem też czystego linka coby sobie mirki wybrały czy chcą mnie wspomóc w konkursie, czy nie. Czy @Moderacja może wyjaśnić?

Podam linka postu, który został(w komentarzu dałem tam linka do mojego posta): http://www.wykop.pl/wpis/15851953/moze-mirko-pomoze-rozdajo-limitowane-wersje-raspbe/
Ale nie żądam usunięcia tego wpisu tylko wyjaśnień
Sorka za aferę Mirki. Nie mam względów w moderacji. Szykuję też artykuły czysto informacyjne lifehacki, także poprawię się.
Chcę zauważyć, że parę osób zaplusowało moje cebuladeals, a z Rzodkiewką omówiłam conieco na privie, a teraz już jest blokada.
Enforces jak pamiętam rzucił lekkie zazdro, że wrzucał tę samą informację, też wyjaśniłam, więc nie - nie jesteśmy spowinowaceni.

Póki co zmykom po łyczka 3cytryny, ochłonąć, potem kolęda, to mnie jeszcze raz prześwięco.