Wpis z mikrobloga

@mfind: nie dam się naciągnąć na drożyzne ze stacji. Polecam kupować to co kierowcy zawodowi, dla których dobry płyn wiele znaczy. Kupuje tylko w sklepach z częściami do ciężarówek. Autos, SuderPLUS itp. 5l kosztuje ok 5 - 7zl. Bardzo dobre płyny, nie można zapominać ze w wielu przypadkach skuteczność zmywania zależy też, jak nie głównie, od wycieraczek.
@mfind: 3, najważniejszy jest dla mnie zapach, raz kupiłem taki tani, że głowa mnie od niego bolała i capiło w aucie przez kilka godzin spirytusem, od tego czasu kupuję droższe.
@projekt: u mnie z ojcem i autem jest tak, jak z babcią i obiadem. spróbuj mu powiedzieć, że olej i płyn do chłodnicy sprawdzisz jutro, bo ciemno jest. przyniesie latarkę, opieprzy za igły i liście pod maską, powie że pasek piszczy, że auto to bym sobie umył, powietrze w kołach sprawdził, a filtr powietrza i wentylacji pewnie do wymiany, bo jeżdżę po lasach.
ile ja osłuchałem się przy okazji poniedziałkowej akcji
@zolwixx: chyba skądś to znam, zostawiłem ostatnio u ojca samochów sc van bo u mnie nie było miejsca. Auto generalnie jest już spisane na straty, więc nikt o nie nie dba. Jak pojechałem odebrać to wysłuchałem wykładu jak można jeździć takim autem!Staruszek lekko podmalował jakieś obicia, naprawił antenę i rozwalający się fotel.
@projekt: u mnie ojciec ma 2 ciężarówki i 3 osobówki, auta dla niego to całe życie, dawniej to chyba nawet wyżej w hierarchii niż rodzina ( ͡° ͜ʖ ͡°)

bo na auto cza mieć czas! wziąłbyś se kiedyś usiat, przepastował, przepolerował to auto. jeden dzień jeden element. pacz jakie zapuszczone tu, pacz jak zrysowane, o, to idzie doczyścić, widzisz? cza tylko chcieć i znaleźć czas.

żarówka Ci
@projekt: u mnei doszło do tego, że nawet nie myślę ojcu auta pożyczać, chyba że przeczuwam że np. coś rzeczywiście stuka, źle pali, czy coś, to wtedy sprzątanie wozu, dolewanie płynów, porządek w schowku, mycie, odkurzanie, jeszcze mycie i wtedy jak gdzies jedziemy, to mówię że jak chce to może się moim przejechać.

ale ma to dobre strony, bo jego auta zawsze top sprawne, ciężarówki niezawodne, osobówki zdrowiutkie, czyściutkie, moje przy