Wpis z mikrobloga

Mireczki, czas się pochwalić małym sukcesem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Startowałem ze 117 kg... dziś rano na wadze 109,8 kg (nowa waga, kiedy zakładałem ten tag ważyłem się na starej i na niej pokazuje 108,8 kg)
Nie odczuwam żadnych negatywnych skutków diety, nie chodzę głodny ani nerwowy :)
Z pozytywów:
- dużo lepsza kondycja,
- przestałem chrapać i lepiej się wysypiam
- mieszcze się w ciuchy sprzed 3 lat ( )

Do celu jeszcze prawie 10kg.
Niestety brzuch zmniejszył się niewiele.
Trening troszkę zaniedbany w czasie świąt.

#polchudnie #redukcja #odchudzanie
  • 15
@pol_gauka: trzymam kciuki, ja ze 113kg chcę spaść do 85kg, póki co przez tydzień tylko 1kg w dół ale jadę chwilowo na śmieciowym żarciu. w dodatku robię 100 dni bez alkoholu, chyba nie miałem takiej przerwy od 12 lat

będzie dobrze ()
@alojzzy7: @Kelemele: Alkohol ograniczyłem do minimum, czasami przy jakiejś okazji trochę wódeczki, ale to sytuacje sporadyczne. Piwa nie piłem od połowy listopada, a wcześniej nie było wieczoru bez browarka :) teraz już nie ciągnie ale pierwsze dni były ciężkie
@Hipokryta: Leci zdaje się 7 tydzień. Dieta zbilansowana ułożona na ok. 2500 kcal, ale najczęściej nie udaje mi się dobić do tego poziomu :) są dni że jem mniej, to zależy od trybu życia. Ogólnie stopniowo przechodzę na LowCarb, zmniejszam ilość węglowodanów.
Z ćwiczeń to co parę dni tzw. tabata prawie do porzygu, pomiędzy tym dni z prostymi ćwiczeniami domowymi typu pompki, przysiady, brzuszki.