Wpis z mikrobloga

John Cena kontuzjowany i wymaga przejścia operacji tuż przed road to wrestlemania. Bardzo możliwe, że do akcji powróci Randy Orton, już na Royal Rumble, a może wreszcie Daniel Bryan.

W tym roku Royal Rumble rzeczywiście wydaje się bardzo ciekawą galą. Jestem ciekaw czy wprowadzą do ringu kogoś z NXT np. Sami Zayna lub Balora. Osobiście mam nadzieję, że pojawi się AJ Styles i dostanie program choćby z Ortonem lub Y2Y'em.
#wrestling #wwe
  • 17
@rockydoggy: no jako serial/film to jeszcze ujdzie. W sumie to powoli zaczynam rozumieć - przypomniałem sobie, co jest niezbędne ludziom do egzystencji: chleb i igrzyska :D Ludzie lubią po prostu oglądać walki, mordobicia i to już od starożytności.

@Arveit: No właśnie. Udawane walki, ale ceni się akrobacje i poniekąd poświęcenie (to nie takie łatwe być wrestlerem). No i historie pomiędzy wrestlerami, tutaj działa aktorstwo, czyli jak w serialu/filmie. Zupełnie inaczej się patrzy, gdy pierwszy raz widzisz wrestling, a inaczej, gdy zaczynasz ogarniać backstage'owe rzeczy :)
@rockydoggy: chciałem pisać, że czy nie lepiej oglądać np. takie UFC gdzie faktycznie część technik można zobaczyć (jakis mały procent), ale jest to realna walka? A potem sobie przypomniałem, że jak leciał New Japan Pro Wrestling na eurosporcie to oglądałem bo beka :)