Wpis z mikrobloga

@zawszespoko: to świetnie. Dążę do tego, żeby wykopać prawdę w końcu jestem na wykopie ;) Znaczy, że jestem w błędzie a skoro ja mogę być w błędzie to Ty również możesz ze swoimi przekonaniami na temat tego co dzieje się w gospodarce ale przede wszystkim kogo możemy i powinniśmy wspierać, pisać pozytywnie a kogo nie. Skoro ja mogę przyjąć na bary to, że jestem człowiekiem i mogę się mylić Ty
  • Odpowiedz
@tutirutu: popatrz jakbym był podejrzliwym człowiekiem to pomyślałbym, że pojawiasz się zawsze w newralgicznych momentach i zawsze kiedy trzeba zareagować. Teraz zaatakowałeś @zawszespoko dlatego, żeby pokazać że on nie ma nic wspólnego ze spiskiem. Ty to ten normalny wykształcony, którego ludzie powinni słuchać a ja i zawszespoko oszołomy od bitcoina. A skoro tak to zawszespoko jest czysty ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie pomogłeś mu, za
  • Odpowiedz
@tutirutu: Fałszywy różowypasku, prosze Cię usuń konto albo po prostu nie obserwuj tagu #bitcoin i #kryptowaluty i siedź i trolluj jak to zarabiasz fortunę na forexie i polecasz książki w stylu forex dla bystrzaków naganiając frajerów. Ekonomistą nie jestem, wiedzą jako tako w tym zakresie mam. To co ja Ci tu przedstawiam to jest w dużej mierze stanowisko m.in. Pana Rickards-a, który ma wiedzę i doświadczenie
  • Odpowiedz
@m00n: nie pisałbym do Was gdybyście #!$%@? nie spamowali tagami gielda, ekonomia (o zgrozo!) czy forex (kek). Ja pracuję w finansach i stykam się z rynkiem walutowym i polityką monetarną na codzień ( ͡° ͜ʖ ͡°)

edit: Hejtujesz spoko książkę dla początkujących a sam oglądasz pierdy od @pawlo74? XD gratuluję rozwagi XDDD mam nadzieję, że lepiej zarządzasz siecią niż swoimi zainteresowaniami (nie chodzi mi
  • Odpowiedz
@tutirutu: Podaj jedej mój post gdzie spamuje tagami, które podałeś? Piszę na #bitcoin #kryptowaluty i inymi tagami które mnie interesują a tych tagów co podajesz nie używam (czasem przeglądam) Druga sprawa nie wyzywam Cię i nie pisze w sposób obraźliwy w stosunku do twojej osoby tekstów gimnazjalisty w stylu liżecie sobie fiutki także prosiłbym o nie atakowanie mojej osoby a jak już chcesz coś napisać konstruktywnego
  • Odpowiedz
Ja pracuję w finansach i stykam się z rynkiem walutowym i polityką monetarną na codzień


@tutirutu: no i wszystko jasne i oto powód takiego stanu gospodarki. Tacy ludzie z takimi przekonaniami. No to cóż skoro twoje teorie to stek kłamstw i nie działają to trzeba nam więcej ludzi z takim przekonaniami. Jak FED. QE nie działa, potrzeba nam więcej QE. Żyjemy w "lunatic asylum" ( ͡°( ͡°
  • Odpowiedz
@m00n: już miałem coś o foliowych czapka napisać, ale mnie ubiegłeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja Ci nie bronię wierzyć, że BTC to objawienie. Nie bronię Ci wierzyć, że zdrowa inflacja na poziomie 1-2% jest dobra. Po prostu daję Ci do zrozumienia, że się mylisz.
  • Odpowiedz
@pawlo74: ziomeczku, stopy podniesione, rynek pracy w świetnej kondycji (czekamy na jutrzejsze payrollsy), inflacja rośnie - choć nie tak szybko jakbyśmy tego chcieli.

Ty pieprzysz, że QE nie pomogło. Pytanie: czy wiesz na czym polega luzowanie ilościowe zastosowane przez Rezerwę Federalną?
  • Odpowiedz
@tutirutu: Jakie znowu objawienie? Inwestycja jak każda, nie chcesz zarobić twoja sprawa nie moja. Kup sobie pare bitków wydrukuj sobie paperwallet zamknij w sejfie na 10 lat i wtedy zobaczymy kto miał racje. A jak lubisz tak bardzo forex to zarejestruj się na giełdzie odpal sobie lewar i używaj swoich umiejętności z rynków finansowych.

Slowo klucz - ZDROWA, obecna jest sztucznie podtrzymywana i czekam na kryzys jak latach 30 20
  • Odpowiedz
@m00n: forex to nie giełda

gdzie jest sztucznie podtrzymywana inflacja? Podaj przykład kraju (tylko nie jakieś trzeciego świata, bo tam inflacja raczej nie jest wynikiem działań banków centralnych)
  • Odpowiedz
@tutirutu: USA? Dlaczego według Ciebie FED drukuje dolary a ceny nie rosną?

Nie zrozumiałeś mnie. Forex to analogia dla giełd BTC. Rejestrujesz się na giełdzie i grasz na parze BTC/USD, BTC/PLN czy BTC/CNY
  • Odpowiedz
ziomeczku, stopy podniesione, rynek pracy w świetnej kondycji (czekamy na jutrzejsze payrollsy), inflacja rośnie - choć nie tak szybko jakbyśmy tego chcieli.


@tutirutu: muszę zrobić screena dla potomności ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Mam de ja vu jak za komuny, jakbym słyszał partyjniaków zaraz przed upadkiem.
Dobra zrzut zrobiony czas już wkrótce
  • Odpowiedz
@tutirutu: A prosiłbym ci o odpowiedź na jedną sprawę skoroś taki finansista ekspert ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dlaczego jak upadają banki i instytucje finansowe tak jak to było 2008 to bankierzy nie potrafią odejść z godnośćią i przyznać, że faktycznie zwaliliśmy to i to trzeba ponieść tego konsekwencje i w przyszłości uniknąć tych błędów tylko zamiast tego wyciągają swoje brudne parszywe łapska po pieniądze podatników i
  • Odpowiedz
@pawlo74: to nie ja się rzucałem jak oparzony, gdy ktoś ostrzegał na mirko o sprzedaży dużej liczby BTC a ty jak zwykle nie uwierzyłeś XDDD

@m00n: bo niektóre banki są zbyt duże by upaść. Poczytaj o tym - sprawiedliwe? Nie. Stworzono molocha, który rozdaje kredyty na lewo i prawo - jest to wygodne. Ale też niebezpieczne.

Jako zwykły obywatel najbardziej odczułbyś upadek jakiegoś dużego banku ( ͡°
  • Odpowiedz