Wpis z mikrobloga

to nie ja się rzucałem jak oparzony, gdy ktoś ostrzegał na mirko o sprzedaży dużej liczby BTC a ty jak zwykle nie uwierzyłeś XDDD


@tutirutu: proste, chodziło o typa, że rzuca takie rzeczy i napawa się tym. Nawet gdyby to była prawda, że coś wiedział i nie był to przypadek, na co nie było dowodu. Ale nawet nie o to chodziło widzisz w społeczności #bitcoin ceni się uczciwość
  • Odpowiedz
@tutirutu: bitcoin to wolność, wykop to namiastka wolności i braku cenzury, będę wrzucał to co mi się podoba. Tylko dlatego żeby starać się powstrzymać takich ludzi jak ty od szerzenia dezinformacji i kłamstw bo od tego mają media publiczne.
  • Odpowiedz
@tutirutu: masz racje jak ja sie pomyle to ktos moze nie miec internetu. Wiesz jak jest roznica? Ze ja w zaleznosci od skali problemu strace za ta albo premie albo prace i nie wyciagam wtedy raczek do panstwa tylko wyciagam wnioski nie popelniam wiecej tego bledu bo byl dla mnie kosztowny i szukam nowej pracy no ale jest progres widze bo sam pzyznales ze system jest chory i trzeba go
  • Odpowiedz