Wpis z mikrobloga

@Szefu: ja sie nauczylem juz nie zakladac z gory jakie to talerze sa, bo czesto wydaja sie na mniejsze niz w rzeczywistosci i nie tej firmy co sie mysli ze sa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

no mistrzem nie jest w siadach, ale ten koles to juz stary dziad jest, swoje w zyciu przetargał + trochę tego miesa ma, nie uwierze ze takie slabe silowo kulasy moze miec
@feniks_pn: tak samo uważam, z resztą znając karmowskiego to pewnie by miał zamiar zrobić 10+ powtórzen jak zawsze a nie uwierzę że zrobiłby tyle z dwoma pakami.
@Karoleer: Nie no jasne różnie bywa. Chodzi mi o to, że im większy staż tym większe ciężary jesteś w stanie dźwigać a 140 kg to powinien początek właściwego treningu dla człowieka o takich gabarytach i stażu, a na małych ciężarach kontuzje zdarzają się rzadko. No ale na to wychodzi że Karmowski w swojej karierze z przysiadami miał styczność raz na rok. Tak to jest jak się całe życie nogi robi na
@Ch-jogromPL: pomijam juz kwestie, ze Karmowski nie robi glebokich siadow - to jest raczej cos, co widziane na silowni powoduje automatycznego facepalma. wlasnie dlatego, kwestia skad on ma takie nogi to dla mnie potezna zagadka...