Wpis z mikrobloga

Przejrzałem sobie główną z ostatnich 5 dni i biorąc pod uwagę jako źródła uważane powszechnie za tuby propagandowe PiS/Solidarnej Polski lub PO/Nowoczesnej oraz tag #polityka wyszły mi następujące liczby artykułów na głównej:

Fronda: 1
Niezależna: 8, z czego jeden to przeprosiny dla Gazeta.pl
Wpolityce: 7
TvRepublika: 10
Niewygodne.info: 4
ZelaznaLogika.net: 1
Prawy.pl: 1
Σ=32

TVN: 2, z czego jeden dotyczył sytuacji w Arabii Saudyjskiej, a drugi był newsem sprzed roku z afery podsłuchowej z Tuskiem i jego paliwem po 7 zł
Natemat: 1
Newsweek: 2 - jeden dotyczył Waszczykowskiego, drugi Schetyny i jego wychodzenia na ulicę.
Σ=5

Ciągle słyszę o trollach z Nowoczesnej, ich propagandzie i manipulacji głosami, ale coś nie mogę ich znaleźć. Moglibyście mi pomóc ich poszukać? Chętnie zaorałbym takiego trolla na argumenty. Tymczasem trafiam na same trolle prorządowe (,)

#bekazprawakow #pis #boldupyonowoczesna #nowoczesnapl #po #4konserwy #neuropa
  • 55
Ciągle słyszę o trollach z Nowoczesnej, ich propagandzie i manipulacji głosami, ale coś nie mogę ich znaleźć


@MamCieNaHita: Są na mikro, gdyż są w mniejszości nie mają wpływu niemal na główną.

Moglibyście mi pomóc ich poszukać? Chętnie zaorałbym takiego trolla na argumenty. Tymczasem trafiam na same trolle prorządowe (,)


@MamCieNaHita: Trzymaj @stekelenburg2, @sermaciej, @lerner( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MamCieNaHita: na tagu #polityka widać wielu ale nie udaje im się jak na razie porwać tłumów. Ale jak widuje ludków co miedzy 8 a 16 stale wrzucaj memy i teksty anty PIS mniemam że są w pracy i takimi tekstami zarabiają na życie.
A co do małej liczby TVN, naTemat i Newsweek na głównej to może nie kwestia troli etc ale tego że ludzie tego chłamu już nie łykają tak łatwo
Jesteś na #listalernera za zakopywanie prawdziwych ale niewygodnych dla PiS znalezisk jako informacje nieprawdziwe


@lerner: Jakiś dowód?( ͡º ͜ʖ͡º) Moja lista zakopów

Nawet tu łżesz pisowski kłamliwy manipulancie.


@lerner: Odezwał się człek sprawiedliwy. Bez wycieczek osobistych nie potrafisz sobie radzić? Może to trzeba leczyć? Psychol z Ciebie jak nic. Nawet kłamać nie potrafisz, w sumie to zacznij brać na to jakieś leki xD
Ale wiesz, że to co jest pod tym linkiem widzisz tylko ty sam ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@MamCieNaHita: To mogę udostępnić, patrz chamie (@lerner do Ciebie mówię), a skoro tak mnie oskarża to powinien udowodnić zarzuty( ͡° ͜ʖ ͡°)
http://www.wykop.pl/link/2866867/wniosek-o-trybunal-stanu-dla-prezesa-nik-u-krzysztofa-kwiatkowskiego/
http://www.wykop.pl/link/2722783/jaroslaw-kuzniar-powinien-odpoczac-od-polityki/, jak nic tam jest wszystko niedobre dla PiS, @lerner to czub i oszust( ͡° ͜ʖ ͡°)

A