Wpis z mikrobloga

Ziomeczki mam 178cm, we wrześniu ważyłem 77kg i koleżanka kolegi nazwała mnie "ludzik michelin" z powodu mojego brzucha i opinających mnie koszul. Stwierdziłem, że dość. Ograniczyłem kalorie, obciąłem węgle do około 70g dziennie i dziś ważę 68kg. Wizualnie widać, że brzuch dużo ładniejszy i twarz też chuda, ale...
nadal mam cycki jak kobieta, redukować jeszcze niżej? Czy coś da się z tym zrobić? Strasznie mnie wkurza, że jestem chudy a mam piersi większe niż większość kobiet.
#dieta #pytanie #jedzenie
  • 11
  • Odpowiedz
@ThePawel: a #!$%@? wie, moze masz lipo/gino, lipo jest nieszkodliwe i mozesz zredukowac jak zejdziesz jeszcze z bf, gino mozesz wyleczyc na nfz i lepiej zebys tak zrobil, bo te gruczoly tez pompuja hormony
  • Odpowiedz
przy wzroście 178 wazyles 77 kg i koleżanka nazwała Cię grubasem ? mam tyle samo wzrostu i podobną wagę mimo to aktywnie chodzę na siłownię, biorę białko i dojezdzam do 80 kg. Dla mnie idealna waga : > co do piersi to siłownia 3 razy w tygodniu, odpowiednie ćwiczenia załatwia sprawę. pozdro :)
  • Odpowiedz
@ThePawel: co to znaczy że masz cycki jak kobieta? masz miseczki D? podaj ile cm masz w klacie, ile pod "cyckami" to CI ludzie powiedzą, czy masz jakiś problem czy nie. Może to nie cycki a mięśnie?
  • Odpowiedz
@n0rex: jasne, że tak. W końcu zrzuciles wagę dość tyle, ostal Ci się tłuszcz, w twoim przypadku w górnej części ciała, trzeba go spalić, najlepiej N siłowni :) powodzenia
  • Odpowiedz