Wpis z mikrobloga

@Dutch: Fakty, też są takie że mamy niskie bezrobocie, owszem większość dzięki molochom jak Amazon i H&M ale o pracę tu nietrudno. Co do migracji to nie można masturbować się wyłącznie na suche statystyki, bo ciekawe jakie saldo mają pobliskie gminy jak Suchy Las, Swarzędz, Tarnowo Podgórne itd. Całkiem możliwe, że jest tak jak pisze @BongoBong. Co do całego projektu dworca, to się zgadzam - jest to syf, kiła i
  • Odpowiedz
@tymc: niskie bezrobocie to słaby argument. Bezrobocie w Polsce praktycznie nie istnieje. Bardziej znaczące wartości notuje się tylko na ścianie wschodniej, a i tam ma ono głównie charakter strukturalny + trzeba wziąć poprawkę na szarą strefę i fikcyjnie zarejestrowanych. Problemem jest #!$%@? praca i płaca, a nie jej brak.
Dutch - @tymc: niskie bezrobocie to słaby argument. Bezrobocie w Polsce praktycznie n...

źródło: comment_yiI04SDOLgGVJZ4aJK2nqBgB1alMa40X.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Dutch: Dla niewykwalifikowanego robotnika 10 czy 12 zł na łapę to nie jest słaba praca. Takie stawki są przez agencje, jeśli zakręcisz się sam to masz nawet do 14 złotych za godzinę. Także #!$%@? płaca to także słaby argument.
  • Odpowiedz
@Dutch: 1)Demografia leci na łeb na szyje w calym kraju wiec to argument z dupy, w ktorym wiekszym miescie w Polsce jest prognozowany duzy wzrost demograficzny niby?
2) Nie dzieje sie nic waznego? Haha widac ze w Poznaniu byles moze ze 2 razy, a wiesz ze Miedzynarodowe Targi Poznanskie sa drugim najwiekszym organizatorem targow w Europie Srodkowo- Wschodniej? Wiesz ile konferencji, prezentacji, spotkan tam sie odbywa? Wiesz ze to Poznan był
  • Odpowiedz
@Akuku69:

Jak powstała twierdza w Poznaniu?

- Cesarz Austro-Węgier ogłosił, że jest tam zakopany skarb...

Co?

- Co zostanie z Poznania po wybuchu atomowym?

- Frytki..

Co? xD

  • Odpowiedz
@Herbert1:

1)Demografia leci na łeb na szyje w calym kraju wiec to argument z dupy, w ktorym wiekszym miescie w Polsce jest prognozowany duzy wzrost demograficzny niby?

Ajaj, widzę że czytanie ze zrozumieniem leży i kwiczy :|

Haha widac ze w Poznaniu byles moze ze 2 razy

Haha, jak Ty mnie dobrze znasz xD

7) Pochwal sie gdzie Ty mieszkasz to sie posmiejemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dutch - @Herbert1: 
 1)Demografia leci na łeb na szyje w calym kraju wiec to argument...

źródło: comment_BLc8LDHjSLnJYTEJgWxRvaIa2fR3iFZy.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Herbert1: Połączenie z centrum handlowym to jego największy mankament. Już nie wspominając o tym, że trzeba iść mega naokoło z tramwaju, ale to tam dla mnie mało istotne. Stary dworzec powinien zostać odremontowany i to by była najlepsza opcja. A ci się pokusili na jakieś 3w1. Galeria fajna, ale wygląda to jak galeria z dwoma dworczykami, a nie połączenie galerii i dworców komunikacyjnych.
@Dutch: No to jak ty jesteś taki
  • Odpowiedz
@Dutch Wow mieszkasz w Wawce no pokłony, jestes nadczłowiekiem( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czemu pozostale merytoryczne punkty opusciles?
( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak w ogole to mam wrazenie ze Ty nie umiesz czytac ze zrozumieniem. Broniac Poznaniaków z zarzutu skapstwa napisalem ze to gospodarnosc a nie skapstwo, a Ty zaczales rzucac argumentami z dupy o biciu ciapatych Ewie Tylman, nawet demografia nie ma tu
  • Odpowiedz
@Herbert1: jakie pozostałe merytoryczne punkty? Że MTP?
OK, przepraszam, już się odnoszę: uuu, MTP, takie ważne, prestiżowe, tak bardzo drugie targi w demoludach (i pierwsze w WLKP!!!) xD

Wow mieszkasz w Wawce no pokłony, jestes nadczłowiekiem( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wiem :)

Jak spotkales sie ze strony Poznaniaka z nadzwyczajnym skapstwem to moze opowiedz o tym,

xDDDDDDDDDDDDDDDDD

a Ty zaczales rzucac argumentami z dupy o biciu ciapatych Ewie
  • Odpowiedz
@Dutch Poznan taki #!$%@? bo Ewa Tylman tam zagineła/tragicznie zmarla, Gdansk taki #!$%@? bo zaginela tam Iwona Wieczorek, Portugalia taka #!$%@? bo zagineła tam mala Madeleine, jak zyc? No to widac ze Twoje smianie sie ze skapstwa Poznaniakow ma wlasnie takie merytoryczne podstawy "xDDDD" Gdy dyskusja zostaje sprowadzana do takiego poziomu ulatniam sie z tej strony.
  • Odpowiedz
Dlaczego, co nie podoba Ci sie w dworcu?


@Herbert1: Nie wiem, czy limit znaków w komentarzu by wystarczył.

Na szybko:
- mała liczba kas;
- przejście na perony 4, 5 i 6 wymaga sporo chodzenia po schodach, dla starszych może to być problem;
- brak schodów ruchomych z dworca na peron;
- PŁATNE WC (to jest #!$%@? skandal);
- galeria handlowa jako tako mi nie przeszkadza, ale te obrotowe drzwi to
  • Odpowiedz
@Herbert1: stary, przecież Ty nawet nie próbujesz być poważny. Skąpstwo poznaniaków jest słynne na całą Polskę, żarciki przytoczone wyżej nie wzięły się znikąd, zresztą każdy kto ma oczy może się przejść św. Marcinem i zobaczyć walącą po oczach szarość, a Ty oczekujesz, że Ci przepiszę z kajecika wszystkie sytuacje, kiedy zetknąłem się ze skąpstwem pyrek? Tak, zetknąłem się z nim setki razy. Nie, nie prowadzę kajecika. A jakbym prowadził, to byś
  • Odpowiedz