Wpis z mikrobloga

@Dutch: Tak w ogóle to bywam często w Stolicy, raz na jakiś czas bywam w Poznaniu, mieszkam w Łodzi. Jak miałbym się wyprowadzać to raczej na zachód ( ͡° ͜ʖ ͡°). To pewnie efekt głęboko schowanej pogardy dla Stolicy, typowej dla mieszkańców innych miast polski ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ale w sumie na razie nigdzie się nie wybieram, mieszkanie w środku Polski to
  • Odpowiedz
@Zircon:
Chyba nie muszę dodawać, że pean na cześć Warszawy pisałem z przymrużeniem oka ;) Chociaż tak, jestem jej entuzjastą, uważam że to fantastyczne miasto, które deklasuje wszystkie inne. Może z wyjątkiem Trójmiasta, bo oni mają morze :| Mam nadzieję, że HGW jak już skończy drugą nitkę sprowadzi morze do Warszawy. Wbiłbyś na wykopiwo kiedyś, skoro tak wojażujesz. Np. w sobotę :)
  • Odpowiedz
@Dutch odnosnie 2 nitki metra, to w sumie jej budowa praktycznie nie rozni sie od budowy Kaponiery, zbyt kosztowna, strasznie długa, z wieloma wpadkami jak słynne juz podtopienie. Co nie zmienia faktu, ze tak jak budowa Kapo nie ma ona nic do kwestii zaradnosci czy gospodarnosci Warszawiaków.
  • Odpowiedz
@Herbert1: OK, ale np. Łazienkowski po pożarze został odbudowany przed czasem, w tzw. "try miga" :)
Metro jest specyficzne. Ale jest - kolejny plus dla warszawki ( )
  • Odpowiedz
@Beniamin_Emanuel: poznaniacy tacy są, przykład z dupy:

#story

przepraszam pana:

ja smark 18lv wczoraj prawko zdane
1 praca
wjechałem na autostradę
wyjeździłem całe paliwo
zjechałem do miasta

głupio mi pytać ma pan może bo taka sytuacja coś do benzyny dołożyć?


( ͡ʖ ͡ZŁ)
  • Odpowiedz