Wpis z mikrobloga

#tomaszlis #tomaszlisnazywo Ból dupska over 1000000000. Na wstępie zaznaczę, że jeszcze do niedawna bylem zatwardziałym elektoratem PO. Ale to co się ostatnio wyprawia to już woła o pomstę do nieba. Ale po kolei, odniose sie tylko do programu, ktory niestety obejrzalem.

1. Juz sam poczatek programu pokazuje kto jest kim. W programie nie sa wazni goscie tylko prowadzacy. Przyklad: podczas czolowki programu gosc siedzi na fotelu i juz czeka na prowadzacego po czym w swiatlach reflektorow wchodzi ON, Tomek Lis

2. Zbieranina ludzi o tych samych pogladach, ( Lis tlumaczyl, ze niestety nie chcieli przyjac zaproszenia w co jestem w stanie uwierzyc) co uniemozliwia przedstawienie sytuacji z roznych punktow widzenia.

3. Ludzie o pogladach najmniej radykalnych (naczelny Forbes) jesli dochodza do glosu i z ich wypowiedzi mozna wywnioskowac ze nie jest tak zle, natychmiast sa zagluszani przez wypowiedzi innych ludzi a takze samego prowadzacego

4. Zarzucanie PIS mowy nienawisci niepopartej faktami po czym grupowo stwierdza sie, ze od teraz w TVP "bedzie puszczany tylko chłam" mimo tego, ze jeszcze nikt niczego innego niz do tej pory nie puscil

5. I ta cisza jak lewak stwierdzil, ze nie glosowal na PO :):):)

6. Jak dla mnie mimo calego rozglosu i bólu dupska PIS nie zrobil jeszcze nic czego by nie zrobilo PO. Roznica jest taka, ze PIS robi to pałą i w kilka dni a PO w bialych rekawiczkach...

Jak to mowil klasyk PO nas wyru#$%#lo i PIS tez nas wyr$%^$cha to sa ci sami ludzie tylko pod innym sztandarem

DRAMAT!
  • 2