Wpis z mikrobloga

@chodzenapole: nie palę, ojca mam Brytola i zawsze jak do niego jeżdżę to błaga żebym przywiózł mu chociaż taką zgrzeweczkę 200papierosów czy ile ich tam wchodzi, bo mu kilkukrotnie taniej wychodzi, więc stawiam że tak
  • Odpowiedz
@LetMeCaptureIt: @chodzenapole: skoro mowa o konkretach, to mój Ojciec zawsze prosi o złote Camele, bo podobno u nich nie ma, może znajdą się na nie inni amatorzy? Druga rzecz, zawsze możesz spakować do bagażu (nie podręcznego) 200sztuk papierosów bez żadnych problemów.
  • Odpowiedz
@chodzenapole: dziś wróciłem z Londynu. Do anglii na legalu możesz wwieźć 4 kartony. Gdybym wziął Winstony Jagodowe, to by mi zeszło to w 5 minut (tam nie znają ich smaku, a wszyscy się nim zachwycają jako nowość). Czysty zysk od 600 zł w górę za 4 paki :)
  • Odpowiedz
@chodzenapole: możesz mieć w Unii 4 kartony papierosow(800 szt) i nic Ci nie mogą powiedzieć. Nie bierz więcej bo jak będziesz miał 5 kartonów to zabiorą wszystkie, a nie tylko te powyżej 4.
  • Odpowiedz
@chodzenapole: Papierosy muszą mieć banderolkę, rekordowo przewoziłem z ojcem 30 kartonów czyli 6000 sztuk fajek do Dublina, teraz na osobę bierze się koło 10-12 kartonów.
Nie było nigdy przypału.
  • Odpowiedz