Wpis z mikrobloga

@vipperek: Grałem.
Gdyby nie fakt, że już mam problem z graniem w gry dwuosobowe (Neuroshima Hex, Rój, Claustrophobia) to pewnie i to bym kupił.
W sumie kusi mnie wymiana Neuroshimy Hex z dodatkami na to.
  • Odpowiedz
@vipperek:
To są niby pasujące do siebie wersje, ale ja bym tak nie mógł.
1. W 2.5 grafiki na żetonach są dla mnie bardziej czytelne i poukładane, choć fizycznie żetony lepsze są w wersji 3.0.
2. Żetony są (IMO) ładniejsze w wersji 2.5, a to co mnie w nowej wersji wkurza to paskudny żeton bomby, brzydsze sztaby, moduły oraz (najbardziej) oznaczenia inicjatwy ataków są w różnych miejscach, co zmniejsza czytelność kluczowego elementu.
3. Plansza jest lepsza w 3.0. Ładniejsza i bardziej wygodna.
4. Zasady się minimalnie zmieniają - ale to wystarczy pobrać sobie instrukcje z sieci, elementy gry nie mają na
  • Odpowiedz
@vipperek: 2.5 ma słaby design, np. dodatkowa kreseczka między inicjatywą a brzegiem, która nic nie robi, albo obramowanie, które tyko zmniejsza ilustrację, nie ma co się zastanawiać (tym bardziej, że 2.5 ma krzywe żetony), samochodu też nie kupuje się w starszej wersji,
tylko Dancera i Mephisto (mało popularnych armii) nie ma w 3.0, ale w tym roku już będą, a 2.5 wcześniej czy później przestanie być wspierane.
antros - @vipperek: 2.5 ma słaby design, np. dodatkowa kreseczka między inicjatywą a ...

źródło: comment_2DxsY18jQBl0sHLCeSPpgYDVUeYymV51.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@antros: @vipperek Nie byłbym taki pewny czy Dancer i Mephisto będą w 3.0. Tak samo jak nie wiem czy ewentualne nowe frakcje (oby było ich jak najwięcej) będą w 2.5. Choć obie te sprawy może były gdzieś omawiane przez Portal - nie pamiętam. Tak czy siak brałbym 3.0.
  • Odpowiedz
@Dominilc: wielokrotnie było mówione że wszystko się wyda w 3.0, a 2.5 będzie wydawane póki jakiś zysk z tego będzie (tj. póki będą kupowali), nie wiem dlaczego nie jesteś pewnie czegoś co jest logicznym krokiem zarówno od strony biznesowej jak i PR-owej, a ponadto było to ogłoszone przez wydawcę
  • Odpowiedz
@antros Jak nie masz wiadomości z pierwszej ręki, byłbym skłonny założyć się o browara, że co najmniej jedna frakcja Dancer lub Mephisto nie wyjdzie w tym roku w 3.0 ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz