Wpis z mikrobloga

Jak byłem mały to każdy pieniądz papierkowy uważałem za wielki nominał, cieszyłem się z dychy jakbym trzymał milion baksów. Podczas komunii dostałem kopertę od wujka, otwarłem ją natychmiast i krzykiem z radości na sali " KOCHANY UJEK 20 ZŁOTY MI DAŁ!". Chrzestny zrobił się czerwony, i dostał lekkiego uśmiechu i usiadł, po czym pojechał do domu. Każdy mówił o 20 złoty od ujka, myślałem że dał dużo i dlatego każdy ma ból dupy. Po latach zrozumiałem że #!$%@?ł taką kaszanę że sam by się zapadł pod ziemie. #coolstory
  • 30
@Krs90: u mnie też cała kasa poszła na konto, a po kilku latach kupili mi za nią pierwszy komputer. Coś tam musieli do niej dołożyć, ale i tak myślę, że wyszłam na tej całej komunijnej szopce całkiem nieźle ;)
@Krs90: Echhh ja uzbierałem 3200zł i oczywiście rodzice wszystko "pożyczyli". Potem co prawda część dostałem z powrotem ale to i tak mniej niż 500...Dam wam radę, jak zostaniecie zaproszeni na jakąś komunię to kupcie dzieciakowi jakiś prezent, bo pieniądze równie dobrze możecie od razu dać jego rodzicom.