Wpis z mikrobloga

#pokazauto #motoryzacja ##!$%@? #detailing #autodetailing #hothach #renault
Wczoraj miałem wolne to podjechałem na firmę przygotować sobie auto do zimy.
Wpadło mycie zewnątrz + wewnątrz. IPA + Colli 476s + 1z Einszett na uszczelki + Endurance na opony.
Przednia szyba zabezpieczona Soft99 Glaco Q, sprawdzone ciśnienie w oponach, płyn chłodniczy wraz z temperaturą zamarzania i olej.
Wszystko w najlepszym porządku. W styczniu wymiana oleju i uszczelnienie miski olejowej.
Pobierz
źródło: comment_RtilarIDMj6WDuIvwj0ASJZE56Dzrx1d.jpg
  • 38
@kokus: tutaj i tak ładnie wyglądają więc nie jest źle. To jest F4Rt 172KM czy coś innego? A co do tego gościa to wiem że troll, ale miałem nadzieję na jakiś argument, cały czas czekam aż mi ktoś go tu poda bo chętnie dowiem się dlaczego to tak kiepskie samochody a jakoś złote rady typu 'samochody na F...' do mnie nie przemawiają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kuraku: to wolnossak, ciężko uzyskać +30 KM, konstrukcja silnika pozwala na uzyskanie dodatkowych koni z dolotu, wydechu czy kolektora i... na tym koniec. Co prawda są konstrukcje gdzie jest dołożone Turbo i masz 250-270 KM ale to już dużo większe koszta, jeździ się... twardo ale wygodnie, gdyby nie głośny wydech to powiedziałbym że dużo większy komfort niż w moim poprzednim aucie a4 b5. W clio 3 sporcie nie jeździłem.
@kokus: ori masz zawieszenie czy zmieniałeś coś? Te renówki są takie miekie czy tylko moja sie tak giba na boki? A i jak z twoim wspomaganiem kierownicy? Bo jak sie przesiadłem z VW to jakoś dziwnie mi sie kieruje :D
@kanijski: u mnie jest twardo i sztywnie ale chyba ktoś spręzyny zmieniał bo jak kupiłem amory z spręzynami do przodu (miałem wylany jeden) (jedna nówka kosztuje 730 zł amor) to były inne. Z wspomaganiem jest cięzej niż w Audiku ale zastanawiam się czy tu pompa wspomagania nie jest walnięta. Musiałbym się przejechać innym sportem żeby to sprawdzić.
@damian_co_dalej: podstawa to dobre je ich umycie. Później można zabezpieczać. Na bezdotyku to ci wszystko zmarznie. Spróbuj dogadać się z jakąś myjnią ręczną że po godzinach czy kiedy oni maja wolna chwile chcesz auto umyć i czy mogą ci udostepnic miejsce prąd i wode.
@Ultra_Knur_9000: To spokojnie możesz dużo tańszy, ja mam mocny ciasny silnik + ksenon więc tutaj było wskazane kupić coś większego. Centrę Futurę... hmm niby dają 3 lata gwarancji ale mało która jest uznawana według komentarzy w necie.