Wpis z mikrobloga

@fe4n: nawet śmiechłem :D

@akwen: ćwiczę codziennie od 3 miesięcy (siłka i coś lżejszego na zmianę) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dieta (zwykłe mniej żreć) to jedynie dodatek, żeby wyrobić się do wakacji ;)


@austra: przed chwilą to zrobiłem - poszedłem po Tygryski, ale stwierdziłem, że będę silny i nalałem sobie wody ;)
@ladzik: o 6pm przed ćwiczeniami, o ~19:30-20:00 robię sobie ćwiczenia jakieś ;P
Ewentualnie o 7pm po ćwiczeniach, ale zazwyczaj ćwiczę o 20, bo tak mi wygodniej - wiem, ze powinno się ćwiczyć rano ;P

@sirgorn: sorry, ale to o której się powinno ćwiczyć to najlepiej samemu sprawdzić, a nie trzymać się sztywno zasad bo to zależy od organizmu ćwiczącego. Aczkolwiek jest zasada do której każdy powinien się stosować. Poćwiczyłeś? To zjedz posiłek. I tu nie ma wyjątków. Jeśli ćwiczysz wieczorem (19-20) to po ćwiczeniach koniecznie kolacja z odpowiednią ilością węgli (żeby uzupełnić straty po siłce) i białka żeby mięśnie miały czym się zregenerować.
@ladzik: o widzisz, dobrze, że napisałem te #gorzekiezale bo dowiedziałem się czegoś ciekawego - teraz będę się zmuszał i ćwiczył po obiedzie, w taki sposób będę jeść kolacje po ćwiczeniach ;)

Ogólnie te moje ćwiczenia na początku to było coś w stylu "aa porobię coś tydzień-dwa i pewnie się znudzi" i tak już minęły 3 miesiące ;P Jutro spróbuję ogarnąć sobie jakiś zestaw ćwiczeń i ogarnę sobie takie ciekawostki jak Ty
@sirgorn: uprzedzam: nie jestem dietetykiem, kulturystą, koksem ani nikim podobnym. Po prostu przeczytałem kilka dobrych (ważne!) książek, do tego sam trochę poćwiczyłem (udało się dzięki tej wiedzy zgubić 16 kg). Na pewno można to było osiągnąć lepiej lub szybciej. Więc moje porady to tylko sugestie. Polecam coś poczytać - niekoniecznie wpisy na forach (choć niektóre są bardzo przydatne) ale też i jakieś książki o sporcie (odradzam Cichopek ;) ) no i