Wpis z mikrobloga

@urwisjakichmalo: Zapiszesz się pól roku wcześniej, to wszystko będzie ok. Poza tym znieczulenie 20 zł, coś tam, 20 zł, inne coś tam znowu 20 zł, i wyjdzie taniej 15% ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@urwisjakichmalo: Osobiści nigdy nie byłem i nie pójdę ale z tego co wiem to sprzęt w porównaniu z tym u prywatnego to mają przedpotopowy, a terminy jak to w polskiej służbie zdrowia. Zdecydowanie lepiej zapłacić i iść do prywatnego dentysty niż do dentystycznej rzeźni.
@urwisjakichmalo: a nie jest teraz tak że NFZ zabronił dopłat do świadczeń?
Albo robisz wszystko prywatnie albo wszystko na fundusz, kojarzę że tak moja dentystka argumentowala dlaczego u niej nie ma możliwości zapisania się na nfz
Zdecydowanie lepiej zapłacić i iść do prywatnego dentysty niż do dentystycznej rzeźni.


@Yogi282: No tak - ja zawsze wychodziłem z założenia, że jak specjalista kasuje sumę X za usługę, "bo tak" i X-Y%, bo go do tego zmuszają, to logiczne jest, że będzie jakiś haczyk
@urwisjakichmalo: Jeśli na NFZ to warto jakieś opinie w internecie o danym specjaliście przeczytać. Konował w mojej okolicy zamiast zrobić 6-stke z którą przyszedłem, stwierdził, że mam krzywe jedynki i na szybko to poprawi po czym odwalił mi przedziałek jak u Karolaka