Wpis z mikrobloga

1. Miej jeden nr tel, niezmiennie przez 13 lat
2. Bądź w #play na kartę przez 6 lat
3. Daj się wciągnąć w abonament formuła s
4. Po 2 latach wyślij wypowiedzenie w którym piszesz "rezygnuje z usługi formuła s"
5. W sylwestra próbujesz zadzwonić do znajomych
6. Nie dajesz rady, myślisz że sieć przeciazona
7. Następnego dnia, ludzie piszą maile, myślą że umarłeś na śmierć , zamarzles, zostałeś rozerwany przez achtunga albo #!$%@? makowca z naczelnikiem
8. Okazuje się że twój nr został zdezaktywoany
9. O kur*a, czy to jest prawda czy może fanty?
10. Prawda

Dlaczego do ch*a wafle, po rezygnacji z usługi, status nr nie jest taki jak przed zawarciem umowy.

Mam nadzieję że uda się to odkręcić, inaczej jadę do siedziby P4 i puszczam strema z głodówki, albo podpale się jak ten zjeb od stop pomowieniom pe el.

Jest na mirko ktoś z #play?
Może #orange wie jak to odkręcić.

#play #przegryw #truestory #prawo
  • 21
@LowcaAndroidow: pisałeś pismo sam czy wypełniales druk w salonie? Zaznaczone było tam ze nr ma przejść na kartę prepaid? Jeśli nie, to przykro mi. Dodatkowo, w piśmie potwierdzającym przyjęcie rezygnacji, które przychodzi do domu też jest zawarta informacja czy nr będzie wyłączony czy przejdzie na kartę i dostanie 10zl na konto :)
@lookazh: myślę, że obrażanie jest tutaj niepotrzebne. Dam sobie głowę uciąć, że w życiu sam popełniłeś nie jeden błąd, przez który można by cię nazwać debilem, także chill.

@LowcaAndroidow wie już co musi robić, to nie jest tak jak pisze @kubasruba, że już dziś numer dostaje ktoś inny.

Prosiłbym tylko o nie pisanie i nie rozpowszechnianie, że to wina operatora jest.
Jeżeli w wypowiedzeniu umowy nie napisałeś ze numer ma przejść na kartę/prepaid to sam jesteś sobie winien. Zrobiłeś juz zgłoszenie odnośnie odzyskania numeru? Czy tylko żalisz się na wykopie?