Wpis z mikrobloga

Dobra mirki, to moj pierwszy "powazny" post. Bedzie smiechu co niemiara. Oby tylko nikomu sie nie udalo powiazac tego konto z tym kim jestem, bo chyba tylko przeprowadzka mi zostanie:)
Na poczatku zeszlego roku rozstalem sie z moim rozowym paskiem. Troche pocierpialem, ale koniec koncow mi ulzylo i zaczal sie czas szukania nowego paska.
Probowalem poznac paski raczej glownie przez neta badoo, tinder, czaty (o dziwo nadal ludize z tego korzystaja), sympatia. Jedziemy z koksem.
rozowypasek1


rozowypasek2


rozowypasek3


rozowypasek4


rozowypasek5


rozowypasek6


rozowypasek7


jak rozowy7, ale nie pracuje na seks kamerkach. Kontaktu z nia nie utrzymuje
rozowypasek9


rozowypasek10


na chwile obecna wiecej rozowych nie pamietam. Kolejnosc paskow losowa. Z badoo jakies dopasowania mialem, ale mnie wiekszosc olewala poza jedna, ktora nagle urwala kontakt a mielismy sie spotkac za 3 dni. Co do tindera to albo nie mam dopasowan, a jak sa to zaraz znikaja ( ͡° ʖ̯ ͡°). Akcja dzieje sie od Marca do dnia dzisiejszego. I szczerze jestem juz tym zmeczony. Ile razy mozna #!$%@? o tym czym sie zajmuje, co lubie robic, co studiowalem itp itd.
Sympatia nie koniecznie o sama sympatie chodzi, ale ogolnie portale randkowe.
Co do poznania rozowych "realnie" Niestety moje znajomki nie robia zadnych imprez czy domowek aby tam moc kogos zapoznac a w klubie nie umiem. Po prostu nie umiem.

#badoo
#tinder
#sympatia
#podrywajzwykopem
#truestory
#stulejacontent
  • 101
  • Odpowiedz