Wpis z mikrobloga

#cosiedziejezludzmi #gorzkiezale Czy w pokoleniu "Za hajs matki baluj" puszczają wszelkie hamulce? No normalnie krew mnie zalewa jak jadę pociągiem a tam banda kretynów obu płci w zgejowionych ciuchach jedzie i #!$%@? między sobą (bo rozmową to ciężko nazwać) o tym jak to ciągle "są #!$%@?, jadę na balety i #!$%@?ą maniane" - i to głównie z ust młodych dziewczyn., które co 5 minut wychodziły na szluga do pobliskiego kibla między przedziałami ( po 3 osoby ). "#!$%@?, ja tam się nie #!$%@?, #!$%@? mnie obchodzi Twoje zdanie #!$%@?" i inne tego typu teksty wypowiadane (pośród matki z dziećm i starszych ludzi)i z ust tych kobył niszczą....dosłownie niszczą moją wiarę, że cokolwiek się zmieni.Panie i Panowie - jeśli myślicie, że jest źle, to wiedzcie, że będzie jeszcze gorzej. Quo vadis młodzieży.
anisek - #cosiedziejezludzmi #gorzkiezale Czy w pokoleniu "Za hajs matki baluj" puszc...

źródło: comment_3salEtZDgvPmUCqJWUST2xn69E99Hdn1.jpg

Pobierz
  • 23
@anisek: W każdym przedziale wiekowym i każdym środowisku znajdą się idioci. A, że idioci są zawsze najbardziej widoczni i najgłośniejsi to można sobie wyrobić na ich podstawie opinie o ogóle.
@Fren: w wieku gimnazjalnym faktycznie wychodziło się czasem na piwo, ale w ustronne miejsca, kitrając je jak tylko się dało - wszystko robiło się po kryjemu. Teraz 14 latki piją publicznie na rynkach w trakcie imprez, a i znam osobiście przypadki, że na urodzinach w domu rodzice zezwalają oficjalnie na picie piwa. No żesz ku**.
@swierzaq: jestem z natury cierpliwym i spokojnym człowiekiem więc zwróciłem im tylko uwagę, żeby zamknęli okno- zresztą tylko ja cokolwiek powiedziałem. Jakiś dresik siedzący naprzeciwko mnie nawet słowa nie wypowiedział tylko zapiął pod samą szyję swoją kurteczkę.
@anisek: inny przykład - kumpel wybrał się do klubu. Fakt faktem, nie jest to jakiś klub elitarny, ot wiejskie disco. I mówi, że tam gostek lat 14, przez wieczór 8 dropsów (extasy) pożarł.