Wpis z mikrobloga

Skoro wszyscy właśnie zaczęli postanowienia noworoczne i wiele z nich jest związanych z siłką mam dla Was #mikrokoksy małego protipa:
Wielu z was kupi pewnie białeczko, bardzo często, sugerując się ceną/rekomendacją znajomych. Często to białko będzie tak #!$%@? w smaku, że na samą myśl o nim będzie wam się chciało zwracać (been there, done that. Serio, Ostwowia WPC pierwsze wypusty, kto ma wiedzieć ten wie #pdk). W każdym razie protip wygląda tak:
1. Kupujecie mrożone truskawki/wiśnie (ok 10zł/kg)
2. ~200g truskawek/wiśni zalewacie mlekiem
3. Dorzucacie białeczko
4. Blender
5. Macie lodowego milkshake którego zawsze da radę wypić.

Serio, sprawdziłem ten patent już z wieloma różnymi specyfikami i zawsze da radę. (Ofc lepiej sobie kupić Matrixa 5.0 truskawkę niż kombinować, ale jak ktoś przypadkiem wtopi kilka stówek w okropne białko to ma jakąś szalupę ratunkową).

Siła! :)
  • 7
@Lotczyk: Jasne, że da radę :)
Białko w proszku jedynie służy podbiciu ilości dziennie przyjmowanego białka. Czasami tryb życia/nawyki żywieniowe nie pozwalają nam wejść na odpowiedni poziom (ja np jem 2-3x dziennie i nie zawsze jestem w stanie zjeść tyle białka ile trzeba, a twarogu nie lubię)
@rith: dodajesz smak w kroplach, zaleta jest taka ze szybko i mozesz rozne smaki miec na raz, np ja nie mam gdzie trzymac roznych rodzajow bialka bo mam male mieszkanie a picie kilka razy dziennie tego samego, nie wazne jak smaczne, to predzej czy pozniej brzydnie. U mnie skutkowalo to tym ze bralem tylko 1kg i po kg mialem juz perma na dany smak ;) Nie chce robic krypto jak bedziesz
@rith: trzeba naprawde miec talent, zeby kupic to gowno i byc zaskoczonym jaki to ma smak. jak bys sklad przeczytal chociaz to bys wiedzial ze to nie ma zadnego smaku, masz koncentrat wpc, sol, sukraloza, subs przeciwzbrylajaca i odpowiedni aromat.

no chyba myslales ze mozna z samej soli i slodziku w odpowiednich proporcjach taki wachlarz smakow uzyskac, od tiramisu po jakies inne gowno, a jak obledne w smaku sa aromaty obczaj