Wpis z mikrobloga

@kizia_mizia2: pić nie piłam, ale brałam kiedyś w kapsułkach i jakieś tam delikatne efekty były, jednak najlepszy na poprawę kondycji włosów jest cynk. dodatkowo konieczne odżywki, olejek arganowy. warto czasem też przepłukać włosy szałwią.
  • Odpowiedz
@misswhite: a co za różnica czy drożdże trafią do żołądka żywe czy martwe?
@kizia_mizia2: ciężko coś jeść/pić na poprawę istniejących włosów, chyba że masz problem ze skórą głowy. Jak zmienisz dietę, to nowe włosy będą lepiej wyglądały, na istniejące masz odżywki
  • Odpowiedz
@kizia_mizia2: @misswhite: @malinowa_malinka: koleżanki mi polecały kozieradkę, ponoc rewelacja.
Tyle, że człowiek po tym pachnie jak rosół :P

a co do drożdży - mnie zawsze zastanawia jedna rzecz... Czy one działają wyłącznie na porost włosów na głowie, czy na innych częściach ciała też? ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@agaja: mi się wydaje, ze wszędzie. w końcu to trafia do żołądka a tam nie ma rozgraniczenia gdzie idzie jaki składnik pokarmowy tylko wszędzie idzie po równo wszystkiego na całe ciało. Ale to przecież nie jest porost w stylu takim że się zaraz obudzisz z wąsami :)
  • Odpowiedz
@malinowa_malinka: @misswhite: znaczy ja się domyslam, ze to działa ogolnoustrojowo, ze tak to okreslę.
Ale jednak ekspresja genów jest tez taka, że włosy na głowie rosna inaczej, niż pozostałe, więc nigdy nie wiadomo, czy poszczegołne komorki nie reagują roznie na rozne czynniki :)
Choc podejrzewam, że raczej nie jest to az tak skomplikowane :)
  • Odpowiedz
@agaja: właśnie podobno wzmaga wzrost wszystkich włosów, na całym ciele ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@kizia_mizia2: Piłam ostatnio parę dni, smak nie był taki zły. Po opiniach na internecie spodziewałam się czegoś ohydniejszego ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale wracając do pytania - działa. Najlepiej sama spróbuj, tylko pamiętaj, ze pierwszych efektów nie widać od razu, trzeba regularnie pić ;)
  • Odpowiedz