Wpis z mikrobloga

@mammawhy9: Przynajmniej wiadomo później czemu bramka NOR jest systemem funkcjonalnie pełnym ;) Może nie używa się tego na co dzień ale algebra bool'a przekłada się na wszystkie dziedziny informatyki.
  • Odpowiedz
@Felonious_Gru: Akurat najbliższa jest Euroelektra 11 stycznia 2 etap. Na OOWEE też, ale to w lutym, kategoria teleinformatyka. W tamtym roku na OOWEE byłem na kategorii informatyka.

Fajnie się to na kompie rysuje ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przy okazji widać postępy z przypominania, już jakieś podstawowe projektowanie układów, minimalizacja, zapis w postaci kanonicznej i zamiana na jeden rodzaj bramek.
M.....l - @Felonious_Gru: Akurat najbliższa jest Euroelektra 11 stycznia 2 etap. Na O...

źródło: comment_Gq093mW7msgj2UhA9zQOHgn7ghppsAz9.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
@Felonious_Gru: To ode mnie ktoś z elektroników poszedł na elektronika medycznego bo zadania praktyczne takie same tylko w teście coś z pierwszej pomocy chyba jest a mniejsza konkurencja xD

Ale było okej, wszyscy wróciliśmy z tytułami oprócz jednej osoby. W tym roku trzeba o laureata zawalczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Felonious_Gru: W tym roku w Częstochowie taka parodia była, dostałem płytę główną do kompa z tymi pinami do wlacznika itd niepodpisanami. Reszta miała oczywiście podpisane. Jako jedyny nie włączyłem nawet kompa xD

Ale finalista w nie moim zawodzie to chyba nie tak źle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz