Wpis z mikrobloga

Pisowskie i antypolskie trole z #60groszyzawpis na dobre rozkręciły machinę przemysłu pogardy przeciw wielkiemu Polakowi i patriocie Panu Ryszardowi Petru.

Na główną zmierza kolejne znalezisko szkalujące jego i jego partię. W znalezisku Błaszczak twierdzi, że TVP poświęciła prezydentowi tylko 14 minut, natomiast Ryszardowi aż sześć godzin.
Oczywiście nikt z wykopujących nie spróbował nawet zweryfikować tych "faktów", tylko łyknął je bez popity. A sprawdzić je jest bardzo łatwo, bo TVP regularnie udostępnia raporty zestawiające czasy wystąpień polityków na antenie.

I tak, z raportu za ostatni miesiąc wynika, że TVP:
- .N miała 6:25 czasu,
- PAD miał 6:52 czasu

Co więcej, sumarycznie PiS, rząd, prezydent i premier mają ponad 50 godzin.

Źródło: ###
wziąłem pod uwagę tylko TVP INFO, bo inne kanały poświęciły polityce pomijanie mało czasu i uwzględnienie ich nic by nie zmieniło.
#neuropa #polityka #petru #nowoczesna #nowoczesnapl
Pobierz a.....1 - Pisowskie i antypolskie trole z #60groszyzawpis na dobre rozkręciły machinę...
źródło: comment_4b3nccKoey7bPSGD8a97eMAPPryw5SB9.jpg
  • 31
@an21: zastanawiam się, co mogłoby ukrócić takie praktyki, bo o ile do merytorycznego punktowania Nowoczesnej nie mam zamiaru się przyczepiać, to #!$%@? takimi manipulacjami i kłamstwami w stosunku do żadnej partii tolerować nie można. Dopiero chyba jakaś konkretna, duża afera mogłaby tutaj coś zdziałać, choć i co do tego pewności nie mam.
@SmellySocks: To jest trudne do zwalczenia, bo kłamstwo produkuje się bardzo szybko, a weryfikacja zajmuje dużo czasu. Dlatego:
- więcej użytkowników powinno być zaangażowanych w weryfikację prawdziwości znalezisk, szczególnie tych politycznych. Tutaj niestety trzeba liczyć na wolontariat.
- @Moderacja mogłaby wyciągać konsekwencje wobec ludzi celowo wrzucających wielokrotne duplikaty i informacje nieprawdziwe. Obecnie banuje tylko użytkowników tworzących zmanipulowane znaleziska w celu obnażenia łatwowierności wykopków (pozdrawiam @sermaciej i #neuropa)
@an21: Na powaznie : Petru sam sobie zasluzyl na taki los, oczywiscie nie popieram jakiejkolwiek manimulacji wobec kogokolwiek, nawet Petru, natomiast kiedys ktos mi napisal na probe sprostowania slow Kaczynskiego o gorszym sorcie, ktore defacto nie byly skierowane pod adresem opozycji, ze Kacznski jest sam sobie winien - i mial racje, tak samo teraz Petru - sorry ale wiekszosc z wypowiedzi ktorych udziela to czysta manipulacja, dlatego tez sam sie stal
@an21: sam sobie z tym handluj,nie ma propolskiej partii obecnie w kraju,Korwin agent rosyjski,PO i nowoczesna to lobby żydowsko-niemieckie,pis to pies USA a petru to rumuńska wtyka bankowa na Polskiej ziemi,czekam aż MArian Kowalski razem z Grzegorzem Braunem założą jakąś partie