Wpis z mikrobloga

@dziaru: Interstellar, Wyspa Tajemnic, Incepcja, Nietykalni, Gra Tajemnic, Teoria Wszystkiego, Czas na miłość, Sędzia, Wilk z Wall Street, Labirynt, Gwiazd Naszych Wina, Złodziejka Książek to z tych co obejrzałem, znaczy mam więcej filmów które lepiej oceniłem od birdmana i które są od 2010 roku, ale niekoniecznie są one lepsze

ten film miał dobry tylko muzykę i montaż, cała reszta to był zwykły średniak(chociaż dziś tyle wystarczy żeby film był dobry)
@Jurigag: no to są dobre filmy (poza interstellar i incepcją), ale to jednak kino komercyjne. Rzemiosło a nie sztuka. Mogą się podobać, ale nie da się nimi zachwycić. No i wszystko oklepane tematy, nic nowego i stale te same schematy. Birdman to zupełnie inne kino.
@dziaru: XD jak to poza interstellar i incepcją ? przecież interstellar to prawie najlepszy z tych co wymieniłem ;o ;o ;o no zupełnie inne kino, zgodzę się, dużo gorsze, to że film porusza rzadko tykany temat, jest nowy i nie powtarza tych samych schematów nie znaczy z automatu że jest super i lepszy, trza to jeszcze zrobić DOBRZE, a w birdmanie wyszło to przeciętnie/średnio
@Jurigag: wydaję mi się, że jeszcze dużo oglądania przed Tobą, żeby być w stanie docenić ten film. Z resztą nie wiem co jest w przeciętne w Birdmanie... Może aktorstwo?
@dziaru: aktorstwo, dialogi, zdjęcia, scenariusz, ten film ratuje jedynie muzyka i montaż, oglądam dużo poza tym mirku, niezależnie ile obejrze nie docenię tego filmu, bo bym musiał każdemu innemu podbić ocenę o 2 :) to nie jest film zły, ale zwykły średniak 7/10 i tyle
@Jurigag: aktorstwo w Interstellar było lepsze? ( ͡° ͜ʖ ͡°) To co wymieniłeś jest właśnie doskonałe w tym filmie. Tak przeciętne zdjecia, że aż Oskara za to dostali. Ja uważam, że te zdjęcia są jednymi z najlepszych w ogóle w historii kina... Ale ok, ja Cie nie przekonam. Obstawiam, że masz około 20 lat. Wróć do niego za 10 lat.
@dziaru: 23 lata mam, ale to nic nie da, zdania przecież nie zmienię :P oskary przecież od dawna już nic nie znaczą i dostają je jakieś randomowe filmy, nikt nawet na to nie zwraca uwaga, montaż tak, najlepszy w historii kina, ale jeśli chodzi o zdjęcia jest wiele lepszych filmów, oczywiście że aktortstwo w interstellarze było lepsze, ale to bardziej wina scenariusza gdzie w birdmanie był on tak nudny że nie