Wpis z mikrobloga

Poprawione

Dobry wieczór. Coś się... coś się popsuło i nie było mnie słychać, to powtórzę jeszcze raz. Wynik bitwy nad Czarnym Nurtem to jest jakaś porażka, ja myślę że to westeroskie, #!$%@? głupie społeczeństwo, te #!$%@? banda imbecyli która walczyła za tych #!$%@?ów karakanów od Lannisterów to jest jakieś #!$%@? nieporozumienie. Jeśli tyle dla was znaczy... jeśli tyle dla was znaczy, ludzie takie zaangażowanie społeczne, jak moje gdzie postawiłem moją rodzinę, moje życie prywatne, ziemie, wszystko inne i dla was tylko znaczyło to #!$%@? 25 czy 30 tysięcy żołnierzy, to was powinno się #!$%@?ć #!$%@?, tak się powinno was #!$%@?ć, jak tylko was mogą #!$%@?ć Lannisterowie. Aerys was tak nie wyruchał, jak wyrucha was Joffrey, #!$%@?. Aż wasz kukle #!$%@? będą swędziały z bólu. To jest dramat #!$%@?. To jest dramat, że w tym antyludzkim królestwie, w tym królestwie w którym maesterzy #!$%@? nie byli w stanie napisać, że Stannisa Baratheona zbezczeszczono, że ten człowiek jest prawowitym następcą tronu, że te dworskie #!$%@?! powtarzam dworskie #!$%@?! Dworskie #!$%@? jego żonę oskarżały bezpodstawnie, że to nie jest czymś wartym tego, by tego człowieka wprowadzić na tron. Będzie was Joffrey ruchał w dupę, będzie was Joffrey #!$%@? dymał tak, jak was Aerys nie dymał. Ta #!$%@?, ten mały karakan, #!$%@? Tyrion śmieć, zniszczy was. Varysy, Baelishe, Tywiny, maesterzy będą wam #!$%@? odbierali smak życia wy #!$%@? idioci. Narodowi, westeroscy idioci. Ja mam to w piździe #!$%@?, bo mnie stać na wszystko. Będę żył #!$%@? tak! #!$%@?ę jeszcze dzisiaj, już statek kupiony ze Smoczej Skały i będę się z was #!$%@? westeroskie frajery śmiał, żeście takie głupie są, tacy #!$%@? debile, którzy te #!$%@? Lannisterskie wybrali. Nie za Shireen, nie za Stannisa, tylko za jakieś #!$%@? Starka, dzikusów w dupę #!$%@? #!$%@?, za Renlych #!$%@?ńców walczyli. To właśnie jest ta #!$%@? Westeros. Przez taką #!$%@?ę Westeros, przez was #!$%@? #!$%@? nic się w tym królestwie nie zmieni, bo jesteście #!$%@? warci i trzeba was #!$%@?ć, ruchać i na was zarabiać, bo jesteście bandą królewskich #!$%@?ów, nieudaczników. Rozumiecie to? A wam kochani, którzyście walczyli za mnie, którzyście wspomagali mnie, dziękuję. Bo to garstka żołnierzy, garstka żołnierzy, dzisiaj to jest 25 tysięcy osób, może 30. (Ucisz tego kruka, bo ci go uciszę na amen) Tak, tak, tylko to się #!$%@? w tej #!$%@? Westeros nadaje. Powiedzieć wam w ryj wreszcie, wy głupie #!$%@?, że jesteście prymitywami, że #!$%@? wasze #!$%@? mieszki to jest wasz majestat, wasza godność. Robota #!$%@? w Cytadeli i mieszek ze złotem, to wy #!$%@?, #!$%@? z wami. Nie warto było #!$%@?, nie warto było zrobić nic... co by się... a szkoda #!$%@? gadać, szkoda strzępić ryja naprawdę. Niech was... Słuchajcie. Ci, którzyście głupie #!$%@? walczyły za Lannisterów niech was szlag trafi, #!$%@? warci jesteście, anty-rycerzami jesteście. Dobranoc. Co jest #!$%@? pedale? Co chciałeś powiedzieć? No. Dobra, na razie, #!$%@?. #!$%@?, szkoda było spalonych statków, szkoda było #!$%@? ujawniać afery kazirodczej. Głupie Westeros, głupie #!$%@? rycerzyki, was za Mur tylko zaprowadzić #!$%@?, Innych zawołać. Szkoda #!$%@? było na was cokolwiek wy głupie #!$%@? wy.

#pasta #historieroberta #stonoga #stannoga #asoiaf #graotron #got
Pobierz R.....a - Poprawione

Dobry wieczór. Coś się... coś się popsuło i nie było mnie słych...
źródło: comment_Wfz0bXfHLKC802xXRfl2mi32qde5KRpn.jpg