Wpis z mikrobloga

o 8;30 otwierają u mnie maka i od razu dają burgery popołudniowe :) Stad mireczki mam dla was #rozdajo z okazji sylwestra i tego, że jestem jednym z was XD Gra theship na #steam noty na IGN 9/10. Ogólnie solidny tytuł.

Co trzeba zrobić żeby wygrać zajebistą gierkę i przegierczyć w nią całego sylwestra? Wystarczy zaplusować i zostawić komentarz w tym wpisie jaki zestawik powinienem wszamać za godzinkę( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak do 20zł ( ͡ ͜ʖ ͡)


Wynik dzisiaj o 17;00. Losowanie przez #mirkorandom


#mcdonalds #steamrozdajo

  • 28
plusujacych informuje, ze ta gierka kosztuje 99 eurocentow. miejcie to na uwadze, jak bedziecie srac pod siebie podczas losowania
@paziu: nie liczy się cena, a gest. Nie chcesz giftu to po prostu się nie udzielaj materialisto i idz sprzedać swoją rodzinę na bazarze jak pewnie byś to zrobił.Dla Twojej wiadomości na steam normalnie jest theship za 10euro,a teraz wszystko jest w promo i kosztuje gowniane pieniądze.Nie wiem czemu jeszcze dales plusa i wycofales go po moim komentarzu,ale jesteś nicponiem i gierki nie dostaniesz stulejarzu.Idz boldupic gdzie indziej i uważaj na