Wpis z mikrobloga

Siostra cioteczna kupiła sobie NOWEGO iphona 5s na allegro

okazało się że leci z chih, 'sprzedawca' jakiś gimbus-gnojek 16 lat z poznania. Oczywiście refurb albo raczej nieudolny frankenstein
Zapłaciła 1400zł(na ali wtedy takie same były za 1050-1100), miała farta bo bez vatu

Teraz uwaga
1)Skręcony jest gorzej niż chińskie ładowarki, wszystko w środku lata, a głownym guzikiem miota jak szatan
2)Przycina się gorzej niż androidy typu galaxy core neo pro elo s777
3)Bateria trzyma pół dnia w porywach
4)Ma w #!$%@? jakiegoś bloatware wgranego z chin które się nawet nie uruchamia
5)Aplikacje z appstore ściągają się chyba z prędkością modemową, bo na facebooka 100MB czekałem godzine :D

I teraz najlepsze, zamiast to odesłać gnojkowi na niezgodności i narobić mu koło dupy, to korzysta z telefonu bo IPHONE I SZAMPAŃSKI KOLOR

top kek
#allegro #iphone #refurbished #aliexpress #bekazpodludzi
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@vegaushp:
nie pasta, ja jestem zażenowany jakością tego refurba, bo sam widzialem kilkanaście praktycznie identycznych jak nowe. Jakiś chinol pewnie 2x taniej sprzedawał i wyraźnie napisał że turbogówno z tego, bo miałby kupę zwrotów
  • Odpowiedz
@vegaushp:
sporo ludzi nie ma pojęcia że kupuje jakieś chińskie gówno, do momentu jak czekają 3 tygodnie na paczkę i przychodzi zawiadomienie z urzędu celnego :D Ludzie to debile, nie czytają opisów tylko patrzą na cene
  • Odpowiedz
@rdy: Tu nawet nie chodzi o to ze czekają w #!$%@? wie ile bo masa januszy kupuje samemu telefon i dopiero sprzedaje. Problem w tym ze każdy pisze ze telefon jest nowy. Kupując na amazonie czy ebay zawsze pisze czy nowy czy refurbished.
  • Odpowiedz
@rdy: Ahahahahahhaa, przeczytałem ostatnio na wykopie bardzo mądre zdanie.
"kto płaci mało, płaci dwa razy" Jakie to prawdziwe :D

Swoją drogą trzeba być troszkę przytrzymanym, żeby kupować iPhona na allegro. Tylko sklepy Appla! Ewentualnei sprawdzone komisy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
I teraz najlepsze, zamiast to odesłać gnojkowi na niezgodności i narobić mu koło dupy, to korzysta z telefonu bo IPHONE I SZAMPAŃSKI KOLOR


@rdy:

Bo w takich przypadkach zglasza sie do banku i robi charge back :D
  • Odpowiedz
@rdy: Kilka miesięcy temu opisywałem analogiczną historię. Też nie chciała go reklamować, ale jak się niedługo później zaczął zawieszać to poszła do serwisu Apple. Napisali jej, że telefon miał wymieniany wyświetlacz i wymienili jej telefon na nowy za ok. 1500 zł (swoją drogą całkiem tanio jak za wersję 64GB).
Czyli ostatecznie zapłaciła 1600 za telefon, 90 za przesyłkę, 400 za cło i 1500 za wymieniony telefon. Reasumując wydała 3600
  • Odpowiedz
@rdy: weź człowieku #!$%@? tego gimba, bo to brzmi jak oszustwo. allegro z pewnością archiwizuje aukcje przez jakis czas. pisz do nich. gimb dostanie po dupie i siostra bedzie happy z niewadliwego ajfona
  • Odpowiedz